skip to Main Content
+372 508 7974 info@miromodo.ee

Lõhnaõli töötuba

Aroomiteraapilise lõhnaõli töötuba

Meil on hea meel teatada, et aroomiteraapilise lõhnaõli töötuba tuleb taas! Sedakorda 24. septembril Tallinnas ja 25. septembril Tartus. Nimelt kutsus Tasakaalukeskus meid enda poole ja üheskoos korraldamegi töötoa ka Eesti teise otsa rahvale. Vaata täpsemat infot töötubade kohta siit.

Aroomiteraapiline lõhnaõli omab, nagu nimigi ütleb, lisaks meeldivale lõhnale ka terapeutilist toimet, mis põhineb eeterlikele õlidele. Lõhnasegu valmistamiseks valitakse välja eeterlikud õlid, mis käesoleval hetkel inimesele kõige rohkem muret tegeva probleemi allikat lahendada aitavad ja segatakse need sobivas vahekorras baasõlisse. Lisaks arvestatakse eeterlike õlide valikul ja omavahelisel kombineerimisel lõhnaõli komponeerimise üldiseid põhimõtteid. Õlisegu villitakse pudelisse, millest seda on mugav endale vastavalt vajadusele peale kanda.

Lõhnasegu valmistamisel on väga olulisel kohal muidugi ka tunnetuslik ja loominguline pool. See muudab protsessi väga põnevaks ning mänguliseks. On huvitav katsetada, millised õlid omavahel suurepäraselt harmoneeruvad ja millised mitte just eriti. Kui siis oled leidnud lõpuks kombinatsiooni, mis lõhnab selliselt, et paneb piltlikult öeldes ka süljenäärmed tööle, on kirsiks tordil hea enesetunne kordaläinud ettevõtmise üle.

Kogu protsessi juhendab tänaseks juba üle 30-aastase kogemusega aroomiterapeut Ulla-Maija Grace. Lisaks teoreetiliste aluste jagamisele aitab ta igaühel välja selgitada oma hetkeolukorra probleemideallikat ja selle põhjal valida välja sobivaimad eeterlikud õlid, mis toetaksid keha ja meele tasakaalustumist. 

Kui töötoas valmistatud lõhnaõli otsa saab, on osalejal omandatud juhtnööride põhjal võimalik kodus ise alati uus ports valmis segada. Seda seni, kuni antud lõhn meeldib. Kui enam ei meeldi, on see märk sellest, et praegune kombinatsioon on oma töö teinud. Suure tõenäosusega tõdeb inimene siis ajas tagasi vaadates, et probleemide osas, mis teda lõhnaõli loomise hetkel vaevasid, on asjalood tänaseks kas tunduvalt paremuse poole liikunud või sootuks lahenenud. Võimalik ka, et nüüd kogeb inimene hoopis teistlaadi vaevuseid ja nende lahendamiseks läheb vaja juba täiesti uut eeterlike õlide kombinatsiooni.

Ootame aroomiteraapilise lõhnaõli valmistamise töötuppa nii uusi kui vanu osalejaid. Registreerimiseks võta ühendust info@miromodo.ee, tel: 508 7974 (Tallinna töötuba) või info@tasakaalukeskus.ee, tel: 528 2331 (Tartu töötuba).

This Post Has 0 Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back To Top