skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Tšakrad tasakaalu Vikerkaareõlidega!

Ilmselt on suur osa inimesi rohkem või vähem tuttav idamaistest õpetustest pärineva käsitlusega, mille kohaselt paiknevad inimese kehas energiakeskused ehk tšakrad. Need pöörlevad energiakeerised mõjutavad inimese toimimist nii füüsilisel, emotsionaalsel kui vaimsel tasandil. Kui mõni tšakra ei toimi korralikult, kogeb inimene probleeme vastavates eluaspektides, mida see energiakeskus juhib.

Vikerkaareõlid – elu värvid

Meil on hea meel teatada, et MiroModo tootevalikusse on lisandunud uus ja põnev tootesari – Vikerkaareõlid. See on inspireeritud seitsme tšakra süsteemist ja sisaldab iga energiakeskuse tasakaalustamiseks oma õli. Vikerkaareõlide looja Ulla-Maija Grace on õlidesse valinud ja omavahel kombineerinud erinevaid eeterlikke õlisid lähtuvalt sellest, millist emotsionaalset ja kehalist tahku üks või teine Vikerkaareõli peaks toetama. Nimetus Vikerkaareõlid tuleneb aga käsitlusest, et igale tšakrale vastab oma värvus, mis koos moodustavadki vikerkaare. Ulla-Maija ise ütleb, et need on elu värvid.

Millised tšakrad – kuula oma meeli!

Vikerkaareõlid on oma olemuselt hästi mängulised õlid ning pakuvad hulgaliselt katsetamist- ja avastamisrõõmu. Nad kutsuvad kasutajat kuulatama ja tunnetama oma meeli. Muidugi võib teha näiteks erinevaid teste või lasta mõnel nägijal vaadata, milline energiakeskus vajaks tuge. Ja vahel on inimesel ka lihtsalt olemas see äratundmine, kus peitub tema probleemide allikas. Samas oleme me ju pidevas muutumises ja ühel päeval saadud tulemus võib järgmiseks päevaks juba ajalugu olla. Seetõttu võib meid kord tõmmata üks värvus ja järgmisel korral hoopis teine. Või mingi perioodi vältel lummab ühe õli lõhn ja siis ühtäkki avastame, et nüüd meeldib hoopis too lõhn kõige rohkem, mis varem ehk isegi vastumeelne tundus. Meie meeled ja eriti just haistmine on väga tugevasti seotud meie alateadvusega. Seetõttu tasub usaldada seda, mida nad meile ütlevad. 

Vikerkaareõlisid võib kastutada lõhnaõlina, kandes õli kaelale, dekoltee alale, randmetele, kõrva taha või isegi nina alla. Peaasi, et õli lõhn jõuaks ninna. Aga õlisid võib kanda ka otse tšakrate piirkonda. Siin võib katsetada ühe või hoopis mitme õliga korraga, kandes iga õli vastava tšakra asukohta. Heaks praktikaks on pärast seda kasvõi korraks hetk iseenda jaoks võtta ja lasta Vikerkaareõli toimida.

Põnevat katsetamist!

Back To Top