skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Liikumine lihtsaks

Ükskõik, millist liikumisviisi harrastad, Ulls Grace spordisari muudab meele rõõmsamaks nii liikumise ajal kui selle järgselt. Lihased taluvad igasugust koormust paremini, kui nende eest hästi ja korrapäraselt hoolitseda. Ulla Grace sporditooted sobivad lihaseid toetama igasuguse füüsilise aktiivususe korral: erinevad sportlikud treeningud ja võistlussooritused, tantsimine, uisutamine, tervisejooks, raskuste teisaldamine, aiatööd jms. Nende abil paraneb füüsiline sooritusvõime ja lihased on paremas seisundis. Ulla Grace sporditoodetele annavad toime erinevad eeterlikud õlid, mis sõltuvalt toote eesmärgist annavad sellele jahutava ja rahustava või soojendava ja lõõgastava efekti. Lisaks annavad eeterlikud õlid vereringet ja ainevahetust kiirendavat, põletikuvastast, turseid alandavat, valuvaigistavat ning kudesid parandavat toimet. Seejuures ei leidu neis toodetes kehale ohtlikke aineid, mida võivad sisaldada näiteks mõned spordikreemid.

Kui soovid suurendada lihasjõudlust, vastupidavust ja liikumise efektiivsust, kasuta veidi enne liikuma hakkamist “Enne trenni” losjooni, mis aitab lihased treeninguks ette valmistada. Lihaste liikumisjärgse taastumise kiirendamiseks kasuta “Pärast trenni” losjooni, mis parandab ainevahetust lihases ja aitab liikumise käigus tekkinud piimhappel kiiremini eemalduda. Lihaskrampide ja -pingete korral lõõgasta probleemseid lihaseid Krambilosjooni või Kramppimix õli abil. Traumalosjoonist ja Lihasmix õlist on abi kõikvõimalike traumade ja valude korral. 

Ulla Grace spordisarja abil muutub igasugune liikumine kergemaks ja rõõmsamaks ning head tulemused räägivad ise enda eest!

Näitan 1–6 tulemust 8-st

Back To Top