skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee
Sale

Taimne vedel tsink

27.16 

59,2 ml

Turgutab immuunsüsteemi
Tasakaalustab hormonaalsüsteemi
Edendab rakkude uuenemist ja kudede paranemist

Pidurdab enneaegset vananemist

Reguleerib veresuhkrut

Tõstab libiidot

Parandab üldist enesetunnet

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Hoia viirused eemal

Tsink on elutähtis mineraal, mis kuulub paljude ensüümide koostisesse ja osaleb sadades bioloogilistes funktsioonides. Muuhulgas toetab ta immuunsüsteemi, seedesüsteemi, hormonaalsüsteemi ja rakkude uuenemist. Optimaalne tsingitase organismis aitab hoida hooajalised viirushaigused eemal. Tsink mängib olulist rolli suguhormoonide, kasvuhormoonide ja insuliinisarnase kasvufaktori 1 (IGF-1) tootmises. Tänu suguhormoonide taseme tasakaalustamisele parandab tsink libiidot ja seksuaalset sooritusvõimet. Antioksüdandina pidurdab ta enneaegset vanenemist ja aitab kehal siin-seal tekkivaid DNA kahjustusi parandada. Tsink osaleb insuliini- ja seeläbi vere suhkrusisalduse regulatsioonis. Kuna tsink on vajalik rakkude uuenemiseks ja kudede paranemiseks, on see väga oluline neile inimestele, kes tegelevad aktiivse füüsilise tegevusega. Seespoolt väljapoole toimides edendab tsink lisaks ka naha tervist ja lisab sellele sära. Lisaks toetab ta nägemist, haistmist ja maitsmismeelt.

Taimne vedel tsink on sertifitseeritud mahetoode ja sobib taimetoitlastele. Selles sisalduv tsink on saadud  guajaavi lehtedest, millele on lisatud Ormuse ergastatud mineraale, et suurendada oluliselt toote omastatavust. Suurem osa tsingi toidulisanditest sisaldavad tsinki näiteks tsinkglükonaadi, tsinkpikolinaadi, tsinksulfaadi või tsinktsitraadina. Sellisel juhul on tegemist sünteesitud ühendiga. Taimses tsingis sisalduv tsink on looduslikul teel seotud taimeproteiinide ja aminohapetega. Tänu sellele suudab keha seda palju paremini ära kasutada.

Taimne vedel tsink võimaldab tsinki manustada vedelal kujul ega ärrita magu. See on võimas lahus, mis sobib suurepäraselt keha tsingivarude täiendamiseks ning tervise ja üldise enesetunde toetamiseks. Toote maitse ei ole intensiivne, mistõttu on seda kerge manustada. Tänu gradueeritud pipetile on vajaliku koguse annustamine lihtne.

Tsingipuudus organismis

Tsink on kehas laialdaselt levinud element ja seda leidub kõikides kudedes. Kõige rohkem on tsinki lihastes ja luudes.

Kuna organism ei suuda tsinki  tagavaraks koguda, peab ta seda pidevalt toidust juurde saama. Tsingipuudus võib tervisele ja enesetundele väga halvasti mõjuda ning põhjustada näiteks viljatust, nahaprobleeme, immuunsuse nõrgenemist, juuste väljalangemist, kaalukaotust, haistmis- ja maitsemeele nõrgenemist, A-vitamiini ainevahetushäireid ja silmaprobleeme. Lastel põhjustab tsingipuudus kasvu- ja arenguhäireid.

Seemned (nt kõrvitsaseemned), pähklid, kaunviljad ja teravili (eriti nisukliid) on heaks tsingiallikaks. Loomsetest toiduainetest sisaldavad tsinki rikkalikult maks, liha, mereannid, juust ja munad.

Tsingi omastamist pärsivad osad orgaanilised happed (nt fütiinhape, oksalaadid), samuti alkohol. Seetõttu on taimetoitlastel, aga ka alkoholi liigtarvitajatel suurem tsingivajadus.

Koostis

Tsink (saadud *guajaavi lehtedest), *taimne glütseriin, kolmekordselt destilleeritud vesi, *kummiaraabik, ergastatud mikroelemendid. 

*pärineb mahepõllumajandusest

Kasutamine

Enne tarvitamist raputa pudelit korralikult. Võta 1 ml kaks korda päevas või vastavalt arsti soovitustele. Kuna toode ei ärrita magu, võib seda enda eelistustest ja mao tundlikkusest lähtuvalt manustada kas tühja kõhuga või koos toiduga.

Toidulisandit on soovitatav võtta teistest toidulisanditest ja medikamentiest eraldi (pidades vahet vähemalt 2 tundi), kuna need võivad takistada tsingi imendumist. Antibiootikumikuuri läbimise korral konsulteeri eelnevalt arstiga.

Ühest pudelist jagub umbes 60 pipetitäieks (30 päevaks).

Üks pipetitäis sisaldab 7,5 mg tsinki (katab 68% päevasest vajadusest).

Ära ületa päevast kogust!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist ega ole mõeldud ühegi haigusseisundi diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilita kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Back To Top