skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Cytoplan Saccharomyces Boulardii probiootikum

12.90 

Hinnanguga 0 / 5
(be the first to review)

30 kapslit

Laos

Tootekood: 1268 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Saccharomyces Boulardii probiootikum on unikaalne, looduslik ja ohutu bakteriaalne pärm, mida on üle maailma ohutult kasutatud soolestiku tervise toetamiseks juba üle poole sajandi.

Saccharomyces Boulardii probiootikum on mittesüsteemne ega asusta liigselt seedetrakti, see ei hakka vohama, vaid tagab soolestiku kaitse patogeensete bakterite, pärm-nakkuste (nagu nt Candida albicans) ja kahjulike ainuraksete eest.

Saccharomyces Boulardii kasutamist soolestiku ravis on väga hoolikalt ja pikaaegselt uuritud üle terve maailma.

Toidulisand sisaldab 250 mg ja 100% puhast Saccharomyces Boulardiid kapsli kohta, mis on kõige efektiivsem kogus parima toime tagamiseks.

Ühes kapslis on 5 miljardit elusat Saccharomyces Boulardii kolooniat.

Cytoplani väljatöötatud Saccharomyces Boulardii on püsiv probiootikum ning võimeline jääma ellu inimese seedekulgla agressiivses keskkonnas, pidades vastu nii maohappele kui sapile.

Cytoplani väljatöötatud Saccharomyces Boulardiid töödeldakse “lüofiliseerimise” meetodil, mis kujutab endast külmkuivatamist, mis omakorda tagab toimeaine stabiilsuse ilma lisaaineteta. Cytoplani väljatöötatud Saccharomyces Boulardii on vastupidav ka antibiootikumidele ega vaja säilitamisel külmutamist.

Tegu on unikaalse, loodusliku ja ohutu mikroorganismiga, mis on iidsetest aegadest arenenud koos inimesega meie söögiahelas.

Lisainfo

Kaal 30 g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Leave a customer review

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back To Top