skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Kvertsetiin

33.95 

60 kapslit

Toetab immuunsüsteemi

Leevendab allergilisi reaktsioone

Vähendab põletikureaktsiooni

Toetab hingamiselundeid

Tugev antioksüdant

 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 0QUE-60 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Allergiale leevendust kvertsetiini abil

Kvertsetiin on looduslik antioksüdant, mis neutraliseerib tõhusalt vabu radikaale. Lisaks on tal põletikuvastane ja antihistamiinne toime. Tänu sellele toetab kvertsetiin immuunsüsteemi ja hingamisorganeid ning normaliseerib keha reaktsiooni allergeenidele. Lisaks toetab ta ka südame-veresoonkonna toimimist, vähendades veresoonte lubjastumise riski ning alandades kolesterooli ja vererõhku.

Kvertsetiin on taimne pigment (falvonoid), mis annab taime õitele ja viljadele värvuse. Seda leidub hulgaliselt erinevates taimsetes toiduainetes, näiteks kapparites, tatras, punases sibulas, jõhvikates ja teistes marjades, lehtkapsas ning maitsetaimedes (leesputk, till, koriander).

Global Healing’i kvertsetiin sisaldab patenteeritud kvertsetiini Quercefit®️, mis on väga hästi omastatav ja aitab suurendada keha vastupanu vabadele radikaalidele, allergeenidele ja kahjulikele organismidele. Spetsiaalne fütosoomne tehnoloogia parandab  toote imendumist võrreldes tavalise kvertsetiiniga kuni 20 korda. Bromelaiini asemel kasutatakse siin päevalille letsitiini, mis aitab aktiivse kvertsetiini rakkudesse transportida. 

 

Quercefit®️ (kvertsetiin jaapani helmepuu (Sophora japonica) ekstraktist, päevalille letsitiin), taimne kapsel (tselluloos), *riisikestad, *kummiaraabik, ergastatud mikroelemendid.

*pärineb mahepõllumajandusest

Võta 1 kapsel 2 korda päevas või vastavalt arsti soovitustele. Kuna toode ei ärrita magu, võib seda manustada koos toiduga või ilma.

Medikamentide tarvitamise puhul pidada enne manustamist vahet 2-3 tundi ja soovitatav on konsulteerida eelnevalt arstiga.

On täheldatud, et polüfenoolse flavonoidina parandab kvertsetiin tsingi imendumist ja rakku transportimist, edendades seeläbi tsingi toimet organismis. Seetõttu on väga soovitatav immunsüsteemi turgutamiseks manustada kvertsetiini koos tsingiga.  

Võib manustada koos C-vitamiiniga, mis suurendab kvertsetiini imendumist veelgi.

Mõningate uuringute kohaselt parandab kvertsetiin kurkumis sisalduvate kurkuminoidide imendumist, mistõttu soovitatakse seda tarvitada ka koos kurkumiga.

Neeruprobleemide korral mitte tarvitada või konsulteeria eelnevalt arstiga! Lapseootel või imetavatele emadele, samuti alla 18-aastastele lastele mitte soovitatav.

Üks annus (1 kapsel) sisaldab 250 mg Quercefit®️-i (kvertsetiin jaapani helmepuu (Sophora japonica) ekstraktist, päevalille letsitiin).

Ühest purgist jagub 60 päevaks.

Ära ületa päevast kogust!

Toode ei ole mõeldud ühegi haigusseisundi diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilita kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

 

Back To Top