Skip to content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Koensüüm Q10 koos BioPQQ ja mumioga

69.00 

60 kapslit

Toetab südant
Stimuleerib ajutegevust
Suurendab energiatootmist
Sobib veganitele

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 0CQPQ-60 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Suurenda oma energiataset rakutasandil

Koensüüm Q10 (ubikinoon) koos BioPQQ ja mumioga on sünergiline antioksüdantide segu, mis kaitseb ja toetab mitokondreid – väikesi energiavabrikuid sinu rakkudes. Heas seisukorras mitokondrid edendavad südame- ja ajutegevust. Lisaks aitab toode kehal toota närvisüsteemi kasvufaktorit, mis on vajalik uute närvirakkude tekkimiseks ja kasvamiseks. Mumio eesmärgiks on parandada toote omastatavust.

Südame ja aju tervis on pikaealisuse ja üldise heaolu seisukohast üliolulised. Pole vahet, kas oled hilisemas keskeas ja soovid säilitada oma aktiivsust ka siis, kui aastad mööduvad. Või oled alles noor täiskasvanu, kes soovib lihtsalt suurendada oma produktiivsust. Täisväärtusliku elu elamiseks on igal juhul vajalik, et sul oleks piisaval määral energiat tegutsemiseks. Koensüüm Q10 koos BioPQQ ja mumioga aitab sul oma energiataset tänu kolme võimsa toimeaine sünergiale märkimisväärselt suurendada.

Toode sisaldab Kaneka Q10® ubikinooni, mis on toodetud USA-s ja on puhtaim ning enim uuritud ubikinoon maailmas. Selle tootmiseks kasutatakse naturaalset fermentatsiooni ja see on identne organismi enda poolt toodetava ubikinooniga. Iga kapsel sisaldab 150 mg Q10. Tootes on kasutatud ka kõrge kvaliteediga PrimaVie® mumiot, mis on pärit Himaalajast ja sisaldab muuhulgas rikkalikult fulvohapet ning suurendab nii Q10 kui BioPQQ imendumist. Tootes kasutatav BioPQQ (pürrolokinoliinkinoon) on toodetud naturaalse fermantatsiooniprotsessi teel Jaapanis.

Mis on ubikinoon?

Ubikinoon-10 ehk koensüüm Q10 on rasvlahustuv vitamiinilaadne aine, mida organism toidust saadavatest teistest ubikinoonivormidest sünteesib. Ubikinoon osaleb energia tootmises mitokondrites. Lisaks on ta tugev antioksüdant, toetab organite ainevahetust ja aktiveerib rakkude kasvu.

Vananemise, samuti erinevate haiguste ja ravimite manustamise korral organismi enda ubikinoonitootmise võime väheneb ja nii võib tekkida Q10 puudus. Ubikinoonivaeguse teket soodustavad ka B-vitamiinide puudus ja kolesterooli alandavate ravimite tarvitamine. Vaeguse korral võib ilmneda energiapuudus, väheneda südame ja lihaste jõudlus, nõrgeneda immuunsüsteem ning langeda närvirakkude toime efektiivsus.

Ubikinooni leidub palju merekalades, lihas, munas, maksas, pähklites, spinatis, brokolis, täisteraviljatoodetes ja oliivõlis.

 

Koostis

Koensüüm Q10 (ubikinoonina), *mumio (Asphaltum punjabianum), bioPQQ® (pürrolokinoliinkinoon), taimne kapsel (tselluloos), *kummiaraabik, *riisikestad.

*pärineb mahepõllumajandusest

Kasutamine

Võta 1 kapsel kaks korda päevas või vastavalt arsti soovitustele. Kuna koensüüm Q10 on rasvlahustuv aine, on seda maksimaalse imendumise tagamiseks soovitatav manustada koos toiduga.

Õhtuti manustatuna võib soodustada und.

Mitte tarvitada südame-, neeru- või maksaprobleemide või diabeedi korral, kuna võib alandada vererõhku ja veresuhkru taset! Rasedatele vastunäidustatud.

Üks annus (1 kapsel) sisaldab 150 mg ubikinooni, 85 mg mumiot ja 10 mg pürrolokinoliinkinooni dinaatriumsoola (BioPQQ).

Ühest purgist jagub 30 päevaks.

Ära ületa päevast kogust!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist ega ole mõeldud ühegi haigusseisundi diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilita kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Back To Top