skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Kaltsium ja magneesium

33.95 

120 kapslit

Sisaldab kaltsiumorotaati ja magneesiumorotaati suhtes 2:1

Aitab säilitada normaalset luumassi

Aitab reguleerida vereringet

Aitab muuta keha aluselisemaks

 

 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 0CaMg Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

Hoia hambad ja luud tugevatena

Kaltsium mängib üliolulist rolli paljudes kehaprotsessides, sealhulgas südame-veresoonkonna, tugielundkonna ja närvisüsteemi heaolu tagamises. Ta on vajalik tervete ning tugevate hammaste ja luude säilitamiseks, eriti vananedes. Kaltsium aitab lihasvalkudel omavahel suhelda ja lihastel korralikult toimida. Samuti on see väga vajalik mineraal normaalse vererõhu säilitamiks.

Kaltsium ja magneesium on tõhus toidulisand, mis sisaldab kaltsiumorotaati ja magneesiumorotaati ideaalses suhtes 2:1. Selline kombinatsioon tagab maksimaalse imendumise ja toime. Toode aitab säilitada normaalset kaltsiumitaset kehas ja hoida luid tugevatena.

Kaltsium ja magneesium toidulisand on välja töötatud dr Hans Nieperi murranguliste uurimistulemuste põhjal, mille kohaselt kaltsiumorotaat on palju paremini keha poolt omastatav, kui enamik teisi kaltsiumiühendeid. Selle unikaalne molekulaarstruktuur aitab kaltsiumil kergemini läbi rakumembraanide tungida ja jõuda kehas sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse. Magneesiumorotaat omakorda aitab kindlustada, et rakud saavad optimaalseimas koguses kaltsiumi ja suurendab seeläbi toote toimivust veelgi. Selline kombinatsioon tagab vajalikus koguses kaltsiumi jõudmise sinu luudesse, hammastesse ja lihastesse.

Kaltsium ja magneesium toidulisand on suurepärane vahend lisakaltsiumi saamiseks ja kaltsiumivaese dieedi rikastamiseks. See aitab ka reguleerida vere pH ja muuta keha aluselisemaks.

Toode on valmistatud USA-s, tootja enda kaasaegses tootmisüksuses. See sobib veganitele, on GMO-vaba ega ole testitud loomadel.

 

Koostis

Kaltsium (kaltsiumorotaadina), magneesium (magneesiumorotaadina), taimne kapsel (tselluloos), *kummiaraabik, *riisikestad, fulvo-iooniline kompleks, ergastatud mikroelemendid.

*pärineb mahepõllumajandusest

Kasutamine

Võta 2 kapslit kolm korda päevas või vastavalt arsti soovitustele. Parima imendumise tagamiseks manusta toidukordade vahel. Tundliku seedetrakti korral on soovitatav manustada koos toiduga. Raua- või tsingipreparaatide, samuti kofeiini tarvitamise korral hoia vahet mitu tundi, kuna need mõjutavad kaltsiumi omastamist.

Jälgi, et sinu keha saaks ka piisavalt D-vitamiini, kuna see suurendab kalstiumi imendumist kuni 80%.

Üks annus (2 kapslit) sisaldab 90 mg kaltsiumit (kaltsiumorotaadina, katab 6% päevasest vajadusest) ja 45 mg magneesiumit (magneesiumorotaadina, katab 10% päevasest vajadusest).

Ühest purgist jagub 20 päevaks.

Ära ületa päevast kogust!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist ega ole mõeldud ühegi haigusseisundi diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilita kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Back To Top