skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Detoxadine® vedel jood

36.55 

29,6 ml

Tasakaalustab kilpnääret ja toetab hormonaalsüsteemi
Kaitseb kilpnääret teiste halogeenide eest
Toetab aju
Toetab immuunsüsteemi

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 0DT Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Hoia kilpnääre tasakaalus

Ainevahetust ja energiatootmist reguleerivate hormoonide tootmiseks vajab kilpnääre joodi. Organism seda ise ei tooda ja kui keha joodi toiduga piisavas koguses ei saa, võib tekkida joodivaegus.  See omakorda võib põhjustada väsimust, kurnatust, kontsentratsiooniraskuseid ja meeleolumuutust. Hästi toimiv hormonaalsüsteem annab aga parema unekvaliteedi, emotsionaalse stabiilsuse ja hea tuju. Ühtlasi kaitseb jood kilpnääret kahjulike halogeenide – floori, kloori ja broomi – eest.

Detoxadine® vedel jood on sertifitseeritud ökotoode, mis sisaldab rohkem kui 2000 m sügavusel paiknevatest ja 300 miljoni aasta vanustest soolalademetest kaevandatud joodi. Tegemist on väga kõrge kvaliteediga, puhtaima ja kontsentreeritud atomaarse joodiga, mis on organismi poolt hästi omastatav.  See joodipreparaat on valmistatud glütseriini baasil ega ärrita seedetrakti. Üks tilk glütseriinilahust sisaldab 650 μg kiiresti imenduvat joodi. Piisab vaid mõnest tilgast lahusest, et täielikult katta organismi päevane joodivajadus.

Detoxadine® vedel jood on toodetud ainulaadse transformatiivse bioelementmaatriksiga, kasutades revolutsioonilist protsessi, ning sisaldab nanokolloidset atomaarset joodi.

Mis on atomaarne jood?

Jood on halogeen, mis üldjuhul eksisteerib kaheaatomilise molekulina I2. Atomaatne jood on toidulisand, mis sisaldab aga kõrge energiaga negatiivselt laetud joodiioone. Need on kehale koheselt kasutatavad ja organism omastab neid väga kiiresti.

Jood, *taimne glütseriin, kolmekordselt destilleeritud ja biofotooniliselt struktureeritud vesi.

*pärineb mahepõllumajandusest

 

Enne tarvitamist raputa pudelit korralikult. Võta 3 tilka üks kord päevas (soovitatavalt 20-30 minutit enne hommikusööki) või vastavalt arsti soovitustele. Tilguta vajalik kogus lahust keelele ja joo koheselt puhast vett peale. Soovi korral võid joodilahust manustada ka vette, mahla või smuutisse segatuna.

Kuna toode sisaldab aktiivset joodi, on soovitatav manustada seda teistest toidulisanditest eraldi (20-30 minutilise vahega), et tagada maksimaalne imendumine. Toodet võib manustada samaaegselt koos seleeniga. Medikamentide tarvitamise puhul pidada vahet 2-3 tundi. Kuna jood võib mõjuda ergutavalt, on soovitatav seda pigem päeva esimeses pooles tarvitada.

1 annus (3 tilka) sisaldab 1950 μg joodi (katab 1300% päevasest vajadusest)

Ühest pudelist jagub umbes 200 annuseks (6 kuu norm).

Ära ületa päevast kogust!

Toode ei ole mõeldud ühegi haigusseisundi diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilita kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Back To Top