skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

B12 BLEND™ vedel B12-vitamiin

45.00 

59,2 ml

Tõstab energiataset

Toetab südame-veresoonkonda

Parandab keskendumist ja meeleolu

Reguleerib unetsüklit

 

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 0B12-2OZ Kategooriad: , , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Energiat B12-vitamiinist

Vitamiin B12 on elutähtis toitaine, mis reguleerib organismi energiataset ning toetab südame-veresoonkonda, närvisüsteemi ja ajufunkstioone. B12-vitamiin stimuleerib neerupealseid, võimaldab normaalsete punaliblede moodustumist ja aitab muuta süsivesikuid glükoosiks – kütuseks, mida keha kasutab energia saamiseks. Lisaks reguleerib ta unetsüklit, mõjutades melatoniini vabanemist kehas ja teisi une kvaliteedi seisukohast olulisi funktsioone.

Aju vajab samuti korralikult toimimiseks B12-vitamiini. Selle piisav tase aitab säilitada poitiivset meeleolu ja vaimset tasakaalu ning parandada keskendumist.

B12-vitamiinil on tegelikult mitu erinevat vormi. Metüülkobalamiin ja adenosüülkobalamiin on B12 koensüümsed vormid, mida meie keha suudab kiiresti kasutada. Hüdroksükobalamiini leidub paljudes, eriti loomsetes toiduainetes. Selle kasutus on aeglasem ja tänu sellele tagab see keha varustatuse pikema aja jooksul. Tsüanokobalamiin on tööstuslikult toodetud B12-vitamiini vorm, kus metüül-, adenosüül- ja hüroksükobalamiinile lisatakse molekuli stabiliseerimiseks kaaliumtsüaniidi. Tsüanokobalamiini leidub odavamates toidulisandites ja vitamiiniga rikastatud toiduainetes.

B12 BLEND™ vedel B12-vitamiin on mahetoode ja sobib ka veganitele. See sisaldab metüülkobalamiini, adenosüülkobalamiini ja ka hüdroksükobalamiini, et katta keha vajadused pikema aja vältel. Toode sisaldab lisaks Energized Trace Minerals™ ergastatud mikroelementide kompleksi, mis aitab tagada veelgi paremat omastatavust. See bioaktiivne toidulisand tõstab sinu keha energiataset loomulikul, tervislikul ja ühtlasel viisil. Toode on meeldiva maitsega ega ärrita magu. Sellele ei ole lisatud värv- ega maitseaineid.

 

Vitamiin B12 (60% metüülkobalamiin, 20% adenosüülkobalamiin ja 20% hüdroksükobalamiin), *taimne glütseriin, kolmekordselt destilleeritud vesi, ergastatud mikroelemendid.

*pärineb mahepõllumajandusest

 

Võta üks pipetitäis (1 ml) päevas või vastavalt arsti soovitustele. Tilguta vajalik kogus suhu, hoia imendumise parandamiseks 15 sekundit ja neela seejärel alla. Soovitatav manustada hommikuti tühja kõhuga 20-30 minutit enne hommikusööki, et saada parim toime ja energiatase kogu päevaks.

1 annus (1 ml) sisaldab 5000 μg B12-vitamiini (katab 208330% päevasest vajadusest)

Ühest pudelist jagub umbes 60 annuseks (2 kuu norm).

Ära ületa päevast kogust!

Toode ei ole mõeldud ühegi haigusseisundi diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilita kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Back To Top