skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Androtrex taimeekstrakt meestele

45.90 

59,2 ml

Toetab mehe hormonaalsüsteemi
Aitab tõsta libiidot
Suurendab füüsilist jõudlust
Lisab energiat
Parandab üldist enesetunnet ja meeleolu

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Tasakaalus hormonaalsüsteem = nooruslikum mees

Sarnaselt naistele vaevab üleminekuiga ehk andropaus ka mehi ning vanuse lisandudes kogevad nad sageli vastupidavuse ja energia vähenemist ning libiido ja üldise enesetunde halvenemist. Androtrex on spetsiaalselt meeste jaoks välja töötatud unikaalsete koostisosade kombinatsioon, mis aitab reguleerida mehe hormonaalset tasakaalu ja suurendada seeläbi tema vitaalsust. Tõstab energiataset, parandab füüsilist vastupidavust ning suurendab libiidot.

Androtrex on valmistatud värsketest ja mahepõllumajandusest pärit taimedest ning sisaldab ainult looduslikke koostisosi. Tänu vedelale kujule on seda mugav kasutada. Toode on meeldiva maitsega. Ei sisalda GMOd ega gluteeni.

Androtrex on valmistatud Raw Herbal ExtractTM  meetodil, mis ei kasuta kõrget temperatuuri, alkoholi ega tugevatoimelisi kemikaale. Toote valmistamine algab värskete taimede kogumisega väikestelt mahetootjatelt, kes kasutavad loodussõbralikku viljelust. Edasi läbivad taimed mitmeastmelise ekstraheerimise ja seejärel ekstrakti hoolika filtreerimise. Kogu protsess toimub külmmeetodil. Lõpuks lisatakse filtraadile omastatavuse tõstmiseks, tasakaalustamiseks ja stabiliseerimiseks unikaalset ergastatud mikroelementide segu. See on saadud aktiveeritud ja kristalliseeritud aluselistest sooladest ning valmistatud iidsete algkeemikute poolt rohkem kui 1000 aastat tagasi väljatöötatud meetodil. Tulemuseks on töötlemata, täiesti looduslik ja tugevatoimeline taimeekstrakt, mis sobib ideaalselt tervise ja hea enesetunde toetamiseks. Selles on säilinud taimede puhtad looduslikud aroomid, maitsed ja omadused täpselt sellistena nagu need on äsja korjatud, värsketel taimedel.

Mis on andropaus?

Andropaus on seotud meessuguhormoonide (peamiselt testosterooni) taseme järk-järgulise langusega, mis algab meestel peale 30. ja aeglustub peale 50. eluaastat. Andropausi põhilisteks ilminguteks on üldise energiataseme ja füüsilise jõudluse langus, lihasmassi vähenemine, vaimse võimekuse alanemine, meeleolukõikumised ning seksuaalse huvi vähenemine ja erektsiooniprobleemid. Madal testosteroonitase suurendab ka mitmete terviseprobleemide, sh südameinfarkti tekkeriski.

Kuigi tegemist on vananemisega kaasneva loomuliku protsessiga, mõjutab elustiil andropausi ilmnemist väga palju. Stress, pikaaegne füüsiline ülekoormus, suitsetamine, alkoholi liigtarvitamine ja ülekaalulisus on olulisteks riskiteguriteks. Lisaks mõjutavad andropausi kujunemist ka üldhaigused ning pärilikud tegurid.

Meessuguhormoonide vajaliku taseme säilitamisele saab mees ise väga palju kaasa aidata, panustades oma keha heaolusse ja harrastades tervislikke eluviise. Regulaarne ja mõõdukas füüsiline koormus, minimaalne stressitase, kvaliteetne ja piisav uni ning keha puhastamine toksilistest ainetest mõjutavad mehe hormonaalset tasakaalu märkimisväärselt ning aitavad tal püsida noorusliku, energilise ja võimekana ka vanemas eas.

 

Koostis

*Taimne glütseriin, destilleeritud vesi, *bindii (Tribulus terrestris), *ženšenn (Panax Ginseng), *ashwagandha (Withania somnifera), *epimeedium (Epimedium grandiflorum), *kordiseps (Cordyceps Sinensis), *maca (Lepidium meyenii), *mucuna (Mucuna pruriens), taimeessentside segu (*roos, *lavendel, *jasmiin), ergastatud mikroelemendid.

*pärineb mahepõllumajandusest

Kasutamine

Enne tarvitamist raputa pudelit korralikult. Võta 1 ml kaks korda päevas (soovitatavalt esimene kord hommikul ja teine kord pärastlõunasel ajal) või vastavalt arsti soovitustele.

1 pipetitäis = 1 ml

Ühest pudelist jagub umbes 30 pipetitäieks.

Ära ületa päevast kogust!

Toode ole mõeldud ühegi haigusseisundi diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilita kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Back To Top