skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee
Sale

Ancient Lakes vitamiin C (kakaduu ploomi) ja mineraalide pulber

44.70 

120 g

Toetab neerupealsete tööd sressirikkal perioodil
Vähendab kurnatust ja energiapuudust
Toetab immuunsüsteemi
Aitab säilitada normaalset vedeliku ja elektrolüütide taset
Toetab lihaste normaalset funktsioneerimist
Sisaldab C-vitamiini allikana metsikut kakaduu ploomi
Ei ole lisatud kunstlikke lisaaineid

Laos

Tootekood: 31359 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kakaduu ploom – suurima loodusliku C-vitamiini sisaldusega vili maailmas

Sobilik toidulisand sportlastele ja teistele aktiivse treeninguga tegelejatele, kelle puhul intensiivne ja pikaajaline higistamine võib põhjustada kehas märkimisväärset vedeliku- ja elektrolüütide kadu.

Sisaldab rikkalikult looduslikku C-vitamiini, mis toetab immuunsüsteemi, aitab üle saada väsimusest ja kaitseb vabade radikaalide kahjustava toime eest.

Ancient Lakes vitamiin C ja mineraalide pulbris on C-vitamiini allikaks metsikust loodusest korjatud kakaduu ploom, mida loetakse teada olevalt kõige suurema C-vitamiini sisaldusega loodusanniks maailmas. Selles leidub vitamiin C 50-100 korda rohkem kui apelsinis. Tootes kasutatakse vilju, mis on kuivatatud uudse, infrapunakiirgust kasutava tehnoloogia abil ja mille käigus kuivatamisprotsess toimub madalal temperatuuril. See tagab, et kakaduu ploomide toiteväärtus ja muud omadused säilivad nagu värsketel viljadel. Kakaduu ploomid ise on korjatud loodussäästvaid põhimõtteid järgides Austraalia põhjaosa põlisrahvaste kogukondade poolt, mis toetab nende majanduslikku iseseisvust.

Ancient Lakes vitamiin C ja mineraalide pulber sisaldavad lisaks naturaalset järvesoola ning lisaainetevaba ja meditsiinilise kvaliteediga kaaliumkloriidi. Need aitavad säilitada organismi normaalset elektrolüütide ja vedeliku tasakaalu ning toetavad lihaste tööd.

Ancient Lakes ketodieedi sool pärineb sügaval Lääne-Austraalia kõrbes asuvast ja keskkonnasaastest puutumata Deborah järvest. See iidne ja äärmiselt kaunis soolajärv on võetud kaitse alla ning soola kaevandamisel jälgitakse hoolikalt, et järve habras ökosüsteem ei saaks kahjustada. Deborah järve sool, mis on Ancient Lakes magneesiumitoodete põhiline tooraine, omab Australian Organic ökosertifikaati.

Kaalium – südamele ja lihastele vajalik mineraal

Kaaliumil on oluline roll ainevahetuse reguleerimisel ja närviimpulsside edasikandumisel kehas. Närviimpulsid omakorda korraldavad nii südame kui lihaste tööd. Koos naatriumiga reguleerib kaalium ka organismi vedelikutasakaalu. Kui organism saab piisavalt vedelikku ja kaaliumi, ei teki kehas vedelikupuudust ja see omakorda hoiab südame ja neerud töökorras.

Oluline on meeles pidada, et mitte alati ei ole sportlasi kimbutavad lihaskrambid tingitud magneesiumipuudusest, vaid selle põhjuseks võib olla hoopis vedelikupuudus.

 

Koostis

Iidne järvesool, kaaliumkloriid, kakaduu ploomi (Terminalia ferdinandiana) pulber.

Toitanete sisaldus ühes annuses (2 g):

Naatrium 358 mg
Kaalium 375 mg
Vitamiin C 62 mg

Toitanete sisaldus 100 g:

Naatrium 17900 mg
Kaalium 18750 mg
Vitamiin C 3100 mg

Kasutamine

Sobib regulaarseks kasutamiseks aktiivsel treeningperioodil.

Lisa kord päevas ½ tl (2 g) pulbrit apelsinimahlale või mõnele muule meelepärasele külmale joogile.

Suurenenud magneesiumivajaduse korvamiseks tarvita lisaks Ancient Lakes vedelat magneesiumi.

Ancient Lakes vitamiin C ja mineraalide segu võib tarvitada vaid toitaineterikka toiduratsiooni täiendamiseks ja piisavalt aktiivse füüsilise koormuse korral. Ei sobi alla 15-aastastele ega rasedatele. Kasutada vaid arsti või toitumisspetsialisti järelvalve all.

Back To Top