skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Ancient Lakes vitamiin C (kakaduu ploomi) ja mineraalide kapslid

69.00 

120 kapslit

  • Toetab neerupealsete tööd sressirikkal perioodil
  • Vähendab kurnatust ja energiapuudust
  • Toetab immuunsüsteemi
  • Aitab säilitada normaalset vedeliku ja elektrolüütide taset
  • Toetab lihaste normaalset funktsioneerimist
  • Sisaldab C-vitamiini allikana metsikut kakaduu ploomi
  • Ei ole lisatud kunstlikke lisaaineid

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 31366 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kakaduu ploom – suurim vitamiin C sisaldusega loodusand maailmas

Sobilik toidulisand sportlastele ja teistele aktiivse treeninguga tegelejatele, kelle puhul intensiivne ja pikaajaline higistamine võib põhjustada kehas märkimisväärset vedeliku- ja elektrolüütide kadu.

Sisaldab rikkalikult looduslikku C-vitamiini (88% päevasest vajadusest ühe kapsli kohta), mis toetab immuunsüsteemi, aitab üle saada väsimusest ja kaitseb vabade radikaalide kahjustava toime eest.

Ancient Lakes vitamiin C ja mineraalide kapslites on C-vitamiini allikaks metsikust loodusest korjatud kakaduu ploom, mida loetakse teada olevalt kõige suurema C-vitamiini sisaldusega loodusanniks maailmas. Selles leidub vitamiin C 50-100 korda rohkem kui apelsinis. Tootes kasutatakse vilju, mis on kuivatatud uudse, infrapunakiirgust kasutava tehnoloogia abil ja mille käigus kuivatamisprotsess toimub madalal temperatuuril. See tagab, et kakaduu ploomide toiteväärtus ja muud omadused säilivad nagu värsketel viljadel. Kakaduu ploomid ise on korjatud loodussäästvaid põhimõtteid järgides Austraalia põhjaosa põlisrahvaste kogukondade poolt, mis toetab nende majanduslikku iseseisvust.

Ancient Lakes vitamiin C ja mineraalide kapslid sisaldavad lisaks naturaalset järvesoola ning lisaainetevaba ja meditsiinilise kvaliteediga kaaliumkloriidi. Need aitavad säilitada organismi normaalset elektrolüütide ja vedeliku tasakaalu ning toetavad lihaste tööd.

Ancient Lakes C-vitamiini ja mineraalide kapslites sisalduv järvesool pärineb sügaval Lääne-Austraalia kõrbes asuvast ja keskkonnasaastest puutumata Deborah järvest. See iidne ja äärmiselt kaunis soolajärv on võetud kaitse alla ning soola kaevandamisel jälgitakse hoolikalt, et järve habras ökosüsteem ei saaks kahjustada. Deborah järve sool, mis on Ancient Lakes magneesiumitoodete põhiline tooraine, omab Australian Organic ökosertifikaati.

Kaalium – südamele ja lihastele vajalik mineraal

Kaaliumil on oluline roll ainevahetuse reguleerimisel ja närviimpulsside edasikandumisel kehas. Närviimpulsid omakorda korraldavad nii südame kui lihaste tööd. Koos naatriumiga reguleerib kaalium ka organismi vedelikutasakaalu. Kui organism saab piisavalt vedelikku ja kaaliumi, ei teki kehas vedelikupuudust ja see omakorda hoiab südame ja neerud töökorras. Oluline on meeles pidada, et mitte alati ei ole sportlasi kimbutavad lihaskrambid tingitud magneesiumipuudusest, vaid selle põhjuseks võib olla hoopis vedelikupuudus.

 

Iidne järvesool, kaaliumkloriid, kakaduu ploomi (Terminalia ferdinandiana) pulber, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimsed kapslid).

Toitanete sisaldus ühes annuses (2 kapslit):

Naatrium 358 mg
Kaalium 375 mg
Vitamiin C 62 mg

Toitanete sisaldus 100 g:

Naatrium 17900 mg
Kaalium 18750 mg
Vitamiin C 3100 mg

Sobib regulaarseks kasutamiseks aktiivsel treeningperioodil.

Võta 1-2 kapslit, maksimaalselt 3-4 kapslit hommikuti ja õhtuti koos rohke koguse vedelikuga (1 liiter). Maksimaalne ööpäevane kogus 8 kapslit. Ilma arsti vastava ettekirjutuseta ära tarvita koos elektrolüüte sisaldavate jookidega.

Suurenenud magneesiumivajaduse korvamiseks tarvita lisaks Ancient Lakes vedelat magneesiumi.

Ancient Lakes vitamiin C ja mineraalide segu võib tarvitada vaid toitaineterikka toiduratsiooni täiendamiseks ja piisavalt aktiivse füüsilise koormuse korral. Ei sobi alla 15-aastastele ega rasedatele. Kasutada vaid arsti või toitumisspetsialisti järelvalve all.

Back To Top