skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Ancient Lakes magneesiumiõli

25 ml või 125 ml

Aitab taastada keha magneesiumivarusid
Parandab naha kaitsebarjääri
Muudab naha siledaks ja vähendab selle kuivust
Leevendab aknet ja nahapõletikku
Leevendab lihaste väsimust ja -krampe
Parandab und
Leevendab peavalu
Leevendab fibromüalgiast tingitud vaevuseid

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Magneesiumiõli Austraalia iidsest soolajärvest

Ancient Lakes magneesiumiõli puhul on tegemist looduslikul teel tekkinud magneesiumkloriidi kontsentreeritud lahusega. Ei sisalda ühtegi sünteetilist lisaainet.

Magneesiumiõli on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks. Võimaldab keha magneesiumivarusid taastada läbi naha. Lisaks omab väga soodsat toimet nahale, suurendades selle kaitsebarjääri, parandades niisutatust ja vähendades põletikke. Võib kasutada paikseks massaažiks väsinud, pingesolevatele või krampi kiskuvatele lihastele, kiirendab sportlaste koormusejärgset taastumist. Samuti võib lisada jalavannile. Soodustab uinumist ja parandab une kvaliteeti, kuna toimib lõõgastavalt ja parandab melatoniiniproduktsiooni.

Ancient Lakes magneesiumiõli on valmistatud unikaalsest looduslikust soolast, mis pärineb sügaval Lääne-Austraalia kõrbes asuvast ja keskkonnasaastest puutumata Deborah järvest. See iidne ja äärmiselt kaunis soolajärv on võetud kaitse alla ning soola kaevandamisel jälgitakse hoolikalt, et järve habras ökosüsteem ei saaks kahjustada. Deborah järve sool, mis on Ancient Lakes magneesiumitoodete põhiline tooraine, omab Australian Organic ökosertifikaati.

Magneesium elutähtsa mineraalina

Magneesium on eluliselt vajalik mineraal, mida leidub igas rakus. Kõikidest kehas sisalduvatest mineraalidest paikneb magneesium neljandal kohal. Magneesium osaleb rohkem kui 300 ensümaatilises reaktsioonis ja seda vajatakse elektrolüütide tasakaalu säilitamiseks, närvide ja lihaste normaalseks toimimiseks, luude ja hammaste ülesehituseks, valkude sünteesimiseks ning rakkude jagunemiseks. Lisaks osaleb magneesium keha energiavahetuses, aitab tagada psüühika normaalset toimimist ning vähendada väsimust ja kurnatust. Laste kasvamise ja arenemise juures mängib magneesium kriitilist rolli.

Enamik kehas olevast magneesiumist säilitatakse luudes, kudedes ja rakusiseses vedelikus. Vereringes leidub seda alla 1%, mistõttu on üsna keeruline hinnata, kas keha magneesiumivarud on piisavad. Uuringutulemused on näidanud, et umbes 50% lääneriikide inimestest võib esineda magneesiumipuudust. See on tingitud tervest reast teguritest, sh ühekülgne toitumine, töödeldud toidu tarvitamine, põldude intensiivne majandamine ja sellest tulenev muldade mineraalainetset tühjaks kurnamine. Ka vesi, mida me täna joome, on sageli töödeldud ja mineraalainetevaene.

Kõige parem on kindlustada keha magneesiumivajaduse katmine läbi tasakaalustatud toitumise, mis sisaldab rikkalikult köögivilja, puuvilju, täisteratooteid, pähkleid ja seemneid. Krooniline stress, töödeldud toidu ja alkoholi, samuti mõnede ravimite tarvitamine võib keha magneesiumivarusid tugevasti vähendada. Õnneks on kergekujuline magneesiumipuudus läbi toitumise muutmise või magneesiumit sisaldava toidulisandi manustamise kiiresti kõrvaldatav.

 

Koostis

Naturaalne magneesiumi soolalahus (vesi, magneesiumkloriid, magneesiumsulfaat, kaaliumkloriid, naatriumkloriid ja teised loodslikud mineraalsoolad).

Kasutamine

Sobib ainult välispidiseks kasutamiseks.

Pihusta magneesiumiõli õhukese kihina puhtale nahale ja masseeri kergelt, kuni õli on imendunud. Mõnikord võib tekkida kerge kipitus-, sügelus- või põletustunne. See on normaalne reaktsioon ja möödub mõne aja pärast ise. Kõige parem on magneesiumiõli nahale kanda kohe pärast pesemist, kui nahk on veel soe ja niiske ning nahapoorid avatud. See soodustab õli imendumist. Vajadusel võib jäägid maha pesta, kuid mitte enne, kui oled magneesiumiõlil lasknud vähemalt 20 minutit imenduda. Tundlikuma naha korral võib magneesiumiõli enne pealekandmist veega lahejndada või pihustada märjale nahale.

Ära kanna magneesiumiõli värskelt raseeritud, vigastatud või ärritunud nahale. Limaskestadele ei ole ohtlik, kuid silma sattudes loputa silmi ohtra veega.

Neerupuudulikkuse, soolte ummistuse, müasteenia või bradükardia korral konsulteeri enne magneesiumiõli kasutamist arstiga.

Lisainfo

Maht

,

Back To Top