skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Ancient Lakes ketodieedi sool

14.50 25.90 

425 g

Vähendab ketodieedile siirdumisega kaasnevaid kõrvalnähte
Aitab taastada elektrolüütide taset organismis

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mineraalainete rikas sool Austraalia iidsest soolajärvest ketodieedi järgijatele

Ancient Lakes ketodieedi soola puhul on tegemist eluks vajalike ja tasakaalustatud makroelementide seguga. Treeningu, suvekuumuse või süsiveskuvaesele ketogeensele dieedile ülemineku korral aitab see taastada oluliste elektrolüütide – naatriumi, kaaliumi ja magneesiumi – taset organismis.

Sisaldab kõrge magneesiumiioonide kontsentratsiooniga naturaalset järvesoola, mida on rikastatud Ancient Lakes magneesiumiioonide kontsentreeritud lahuse ja kaaliumiga.

Ancient Lakes ketodieedi sool pärineb sügaval Lääne-Austraalia kõrbes asuvast ja keskkonnasaastest puutumata Deborah järvest. See iidne ja äärmiselt kaunis soolajärv on võetud kaitse alla ning soola kaevandamisel jälgitakse hoolikalt, et järve habras ökosüsteem ei saaks kahjustada. Deborah järve sool, mis on Ancient Lakes magneesiumitoodete põhiline tooraine, omab Australian Organic ökosertifikaati.

Mineraalainete tähtsus ketodieedis

Ketogeensele dieedile siirdujad võivad alguses kogeda mõningaid kõrevalnähte nagu peavalu, väsimus, suurenenud isu, iiveldus, unehäired ja ärrituvus. Ilmselt on see tingitud keha vedeliku- ja mineraalide tasakaalu muutumisest. Kõrvalnähtude vältimiseks ja leevendamiseks on soovitatav varustada keha tavapärasest suurema hulga naatriumi, kaaliumi ja magneesiumiga.

 

Koostis

Iidne järvesool, kaaliumkloriid, magneesiumiioonide kontsentreeritud lahus.

Üks annus (3 g või ½ tl) sisaldab:

Naatrium 810 mg

Kaalium 210 mg

Magneesium 12 mg.

Kasutamine

Mineraalainete taset taastava joogi valmistamiseks lisa ½–1 tl (sõltuvalt vajadusest) Ancient Lakes ketodieedi soola 0,5-1 liitrile tavalisele või gaseeritud veele. Maitse parandamiseks sega juurde sidruni- või laimimahla.

Mineraalvee kasuteguri tõstmiseks võid sellele lisada veel Ancient Lakes vedelat magneesiumi.

Sobib kasutamiseks ka toiduvalmisetamisel tavalise söögisoola asemel.

Lisainfo

Maht

,

Back To Top