skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Ancient Lakes elektrolüütide segu

100g või 425 g

Sisaldab looduslikke elektrolüüte
Aitab taastada elektrolüütide taset orgamismis
Töötatud välja sportlaste vajadusi arvestades

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Elektrolüütide segu Austraalia iidsest soolajärvest

Ancient Lakes elektrolüütide segu sisaldab looduslikke makroelemente. Segu aitab taastada elektrolüütde taset organismis.

Ancient Lakes elektrolüütide segu sisaldab iidset järvesoola, kaaliumkloriidi ja  magneesiumiioonide kontsentreeritud lahust.

Ancient Lakes elektrolüütide segus sisalduv unikaalne looduslik sool pärineb sügaval Lääne-Austraalia kõrbes asuvast ja keskkonnasaastest puutumata Deborah järvest. See iidne ja äärmiselt kaunis soolajärv on võetud kaitse alla ning soola kaevandamisel jälgitakse hoolikalt, et järve habras ökosüsteem ei saaks kahjustada. Deborah järve sool, mis on Ancient Lakes magneesiumitoodete põhiline tooraine, omab Australian Organic ökosertifikaati.

Elektrolüütide taskaalu tähtsus

Naatrium, kaalium ja magneesium on kehas vajalikd erinevate funktsioonide tagamiseks, sh närviimpulsside edastamiseks ja lihaste kokkutõmmeteks. Füüsilise koormuse käigus, eriti kui kaasneb tugev higistamine, kaotab keha neid mineraal suurel hulgal. Lisaks kaotab keha higistamisel ka palju vedelikku. Tulemuseks võib olla märkimisväärne füüsilise võimekuse langus, samuti lihaskrampide teke. Seepärast on sportides oluline hoida elektrolüütide taset organismis, mis ühtlasi aitab vältida ka vedelikupuudust, kuna elektrolüüdid reguleerivad ka vedeliku imendumist ja omastamist kehas.

 

Koostis

Iidne järvesool, kaaliumkloriid, magneesiumioonide kontsentreeritud lahus.

Toitainete sisaldus Üks annus (3 g või ½ tl) 100 g
Energia 0 0
Proteiin 0 0
Rasv 0 0
Küllastunud rasvad 0 0
Süsivesikud 0 0
Suhkrud 0 0
Naatrium 728 mg 24,283 mg
Kaalium 457 mg 15,250 mg
Magneesium 18 mg 600 mg
Kasutamine

Tarvita vastavalt vajadusele kuni 6 g päevas. Mineraalainete taset taastava joogi valmistamiseks lisa Ancient Lakes elektrolüütide segu 0,5-1 liitrile tavalisele või gaseeritud veele. Maitse parandamiseks sega juurde sidruni- või laimimahla.

Kasuteguri tõstmiseks võid tarvitada lisaks veel Ancient Lakes vedelat magneesiumi.

Sobib kasutamiseks ka toiduvalmistamisel tavalise söögisoola asemel.

Ancient Lakes elektrolüütide segu võib tarvitada vaid toitaineterikka toiduratsiooni täiendamiseks ja piisavalt aktiivse füüsilise koormuse korral. Ei sobi alla 15-aastastele ega rasedatele. Kasutada vaid arsti või toitumisspetsialisti järelvalve all.

Lisainfo

Maht

,

Back To Top