skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Aloe vera kapslid

33.95 

60 kapslit

Rahustab seedesüsteemi ja tasakaalustab maohappesust

Toimib prebiootikumina

Leevendab kõhukinnisust

Reguleerib veresuhkrut

Tasakaalustab immuunsüsteemi

 

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Aloe vera abil soolestik korda

Tugevatoimelised Aloe Vera kapslid on valmistatud sertifitseeritud mahepõllumajandusest pärineva ja parima omastatavusega aaloest. Taimed on käsitsi korjatud ja seejärel külmkuivatatud, et säiliks nende mõju, ning kontsentreeritud, et tagada toimeaine – atsemannaani – kõrgeim sisaldus. Ei sisalda aloiini ja ega ärrita seedetrakti.

Uuringud on näidanud, et aaloe on väga väärtuslik ravimtaim. Aloe vera kapslid aitavad rikastada sinu toidulauda selle looduse imetaimega, mida iidsed egiptlased kasutasid juba 4000 aastat tagasi ja mida inimesed kõikjal üle maailma siiani oma tervise heaks tarvitavad.

Toote  bioaktiised omadused on peaaegu identsed elusa taimega. See on kõrgeima kvaliteedi, parima omastatavuse ja immuunsüsteemi moduleerivaim aaloepreparaat, mille polüsahhariidide ja atsemannaanisisaldusele ei leia vastast. Viimased on aga immuunsuse tugevdamise ja seedesüsteemi heaolu jaoks võtmekomponendid.

Aaloe sisaldab 70 erinevat aminohapet, vitamiini, mineraali ja ensüümi.Ta toetab ja rahustab seedesüsteemi, tasakaalustab maohappesust ja leevendab aeg-ajalt kõhus tekkivat ebamugavustunnet. Lisaks toimib aaloe ka prebiootikumina, olles toiduks soolestiku mikrobioomile. Soolestiku töö ergutajana atiab aaloe vältida kõhukinnisust. Tal on ka veresuhkrut reguleerivad omadused. Aloe vera kapslid sobivad igapäevaseks kasutamiseks, eriti kehapuhastuskuuride ajal, kuna soodustabvad detoksifikatsiooni ning puhastavad ja rahustavad seedetrakti.

Lisaks päikesepõletuse rahustamisele aitavad aaloes sisalduvad antioksüdandid ja toitained luua siledat ning säravat nahka seestpoolt väljapoole. Taimes leiduval bradükinaasil ja atsemannaanil on aga immuunsüsteemi optimeeriv ja tasakaalustav toime.

Aloe Vera kapslites sisalduv aaloepulber on saadud vaid lehe sees olevast geelist, millest pealmine roheline kiht on täileikult eraldatud. See tagab kasulike komponentide kõrgeima kontsentratsiooni ja õrna toime seedesüsteemile. Toote atsemannisisaldus on minimaalselt 15%. Toode on pakendatud väikestesse ja kergesti manustatavatesse kapslitesse, ei vaja külmikus säiitamist ja on mugav reisile kaasa võtta.

 

*Aaloe (Aloe barbadensis Miller) lehesisese geeli pulber, *kummiaraabik,  taimne kapsel (tselluloos), *riisikestad.

*pärineb mahepõllumajandusest

Võta 1 kapsel 2 korda päevas või vastavalt arsti soovitustele.

Toodet võib manustada koos toiduga või ilma.

Üks annus (1 kapsel) sisaldab 180 mg aaloed.

Ühest purgist jagub 30 päevaks.

Toode ei ole mõeldud ühegi haigusseisundi diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilita kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

 

Back To Top