skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Tea-TreePlus – nr 1 toode sinu koduapteegis

Teepuu vesilahus

Tea-TreePlus ehk teepuu vesilahus on kindlasti üks populaarsemaid tooteid meie klientide hulgas. Põhjust pole vaja kaugelt otsida. Tegemist on suurepärase loodusliku abivahendiga kõikvõimalike hädade korral, mis lihtsalt peab kodus olemas olema! Kurguvalu leevendamine, aknevinnide kuivatamine, küüneseene tõrjumine – need on vaid osa probleeme, mille korral teepuu vesilahus abiks on. Mis siis teevad sellest niisuguse imevahendi? Nendeks on kolm vaprat „sõdurit“ igasuguste „pisipahalaste“ vastu võitlemisel: teepuu, kummel ja lavendel. Kõik kolm on tuntud oma antiseptilise ja põletikuvastase toime poolest. Vähem ilmselt teatakse, et nad aitavad tõrjuda ka parasiite. Teepuu ja lavendel annavad lisaks tugeva viiruse- ja seenevastase toime. Ning nii teepuust, kummelist kui lavendlist saab kindlasti tõhusat leevendust erinevate naha- ja limaskestaprobleemide puhul. Teepuust on ühes meie varasemas artiklis ka veidike pikemalt juba juttu olnud ja selle kohta saad lugeda siit. Teepuu eeterliku õli terapeutilistest omadustest leiad ülevaate aga siit.

100%-lised eeterlikud õlid on nahale või limaskestale otse kandmiseks liiga kanged ja vajavad eelnevat lahjendamist. Siin tulebki appi Tea-TreePlus, milles kõik loetletud õlid on kenasti juba ohutusse kogusesse doseeritud ja mugavalt vette emulgeeritud. Pole muud, kui pihusta aga vatitupsule või otse probleemsele kohale. Vajadusel saab aga Tea-TreePlussi veele lisades omakorda lahjendada. Sellist lahust võib siis edukalt kasutada näiteks suu loputamiseks või kurgu kuristamiseks.

Abi akne korral

Kõigepealt selliste nahahädade korral, kus on tegemist bakterite, seente või viirustega. Tea-TreePlus sobib suurepäraselt aknevinnide, vistrike ja komedoonide kuivatamiseks ning peaks kindlasti kuuluma nende teismeliste igapäevasesse arsenali, keda akne kimbutama kipub. Vinnide kuivatamiseks piisab sellest, kui tupsutada neid Tea-TreePlussiga 2-3 korda päevas. Kõige parem on seda teha pärast hommikust ja õhtust nahapuhastust. Lahust tuleb kanda otse vinni peale ja pigem vältida selle sattumist tervele nahale, et seda mitte kuivatada.

Tea-TreePlussi võib kasutada alati, kui on vaja nahka desinfitseerida, põletikku vähendada ja naha paranemist edendada. Olgu selleks siis väiksemad haavakesed, kriimustused, nahapõletikud, hõõrdunud kohad, kannalõhed, põletikulised küünenahad, lööbed või putukahammustused (sh puugihammustus). Aga ka huuleherpes, tüükad, paised, impetiigo ja peanaha probleemid. Seejuures ei tohi ära unustada, et see vahend sobib suurepäraselt ka lemmikloomade nahahädade korral. Pihusta lahust otse probleemsele kohale või eelnevalt vatipadjale ja tupsuta siis sellega kahjustunud nahka.  Tea-TreePlussiga võib ka lihtsalt käsi desinfitseerida ning seetõttu on mõistlik see reisile minnes alati kotti torgata ja kaasa võtta.

Küüneseen kontrolli alla

Seenhaigused on tihtipeale väga tülikad ja visad taanduma. Tänu teepuule ja lavendlile on Tea-TreePlus heaks looduslikuks vahendiks ka nende vastu võitlemisel. Naha seeninfektsioonide korral pihusta või kanna teepuu vesilahust vatitiku abil 2-3 korda päevas tabandunud alale. Jätka seni, kuni nahk saab puhtaks ja terveks. Küüneseene regulaarseks tõrjumiseks lõika seenest kahjustatud küüneosa iganädalaselt tagasi. Tilguta või kanna vatitiku abil umbes üks tilk teepuu vesilahust 3 korda päevas probleemsele kohale. Jälgi hügieeninõudeid: kanna alati puhtaid ja loodusklikust materjalist sokke, desinfitseeri regulaarselt jalanõusid (selleks võid edukalt kasutada ka Tea-TreePlussi) ja et mitte uuesti nakkust saada, väldi avalikes pesemiskohtades paljajalu liikumist. Küüneseene kontrolli alla võtmiseks tuleb varuda kannatust. Oluline on siin regulaarne ja järjekindel tegutsemine. Tulemuse saamine eeldab Tea-TreePlussi igapäevast vähemalt 6-12 kuud, aga küünte tervise taastamine on seda vaeva väärt.

Tea-TreePlussiga saab edukalt tohterdada ka suu limaskesta, igeme ja kurgupõletikke. Nagu nahale võib Tea-TreePlussi vajadusel 2-3 korda päevas ka otse suu limaskestale, igemele või kurku pihustada. Suu loputamiseks või kurgu kuristamiseks tuleks aga Tea-TreePlussi veega lahjendada. Selleks lisa 8 pumbatäit teepuu vesilahust 1 dl veele ja sega korralikult läbi. Saadud lahust ära säilita, vaid kasuta koheselt ära.

Kurguvalu kiire leevendamine

Kui tunned aga esimesi viirushaiguse sümptomeid, kus kurk hakkab veidi kipitama ja muutub valulikuks, haara viivitamatult Tea-TreePlussi pudel ja pihusta teepuu vesilahust endale otse kurku. Seejuures sihi hoolega kohta, kus valu ja ebameeldivustunne on kõige suuremad. Vähemalt poolt tundi ära midagi peale söö ega joo ning lase teepuu vesilahusel rahulikult toimida. Korda protseduuri kindlasti veel enne magamaminekut. Sõltuvalt viirusest tekitatud põletiku intensiivsusest võib lahus esialgu tekitada limaskestal tugevama kipitustunde. See on normaalne. Ka lahuse maitse on mõrkjas ja pole kuigi meeldiv. Kannata need ära ja tulemuseks on esialgse valu kadumine või vähemalt selge vähenemine. Kui lahus tundub siiski liiga kange olevat, lahjenda seda veega, nagu eespool juttu oli. Seejuures võiks kasutada keedetud vett, mis on jahutatud umbes kehatemperatuurini (kurku kuristades tundub kergelt soojana, mitte kuuma ega jahedana). Saadud lahusega kurista kurku korralikult ja korda seda kohe, kui tunned, et kurguvalu hakkab taas intensiivsemaks muutuma. Õigeaegselt tegutsedes, võid nii viiruse koheselt kontrolli alla saada ja hullema ära hoida. Kurguvalu leevendamine on aga Tea-TreePlusiga igal juhul garanteeritud. 

Eeterlikud õlid, mida Tea-TreePlussis on kasutatud, pärinevad mahepõllumajandusest ning on kõrgeima kvaliteedi ja kontrollitud koostisega, mis tagab nende terapeutilise toime. Toode täidab Soil Associaton COSMOS Natural mahetoote sertifikaadi nõuded, selles on kasutatud vaid GMO-vaba ja looduslikku päritolu toorainet ning seda ei ole testitud loomadel.

Tea-TreePlus on saadaval kahes erinevas pudelis. Suurem Tea-TreePlus on villitud 100 ml klaaspudelisse ja sobib seetõttu pikemaajaliseks säilitamiseks. Väiksem Tea-TreePlus on 50 ml plastpudelis, mida on mugav nii reisile minnes kui vajadusel igapäevaselt endaga kaasa võtta.

 

Back To Top