Skip to content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Soovitusi Jõuluvana kingikotti

 

 

Jõulukuu on käes ja nii mõnigi ilmselt taas probleemi ees, et mida siis seekord kingikotti poetada. Milline jõulukink naisele oleks parim või mis võiks mehele rõõmu valmistada? Meie e-poest leiad mitmeid huvitavaid tooteid, mida omavahel kombineerides, saad kokku panna väärt kingitusi igale maitsele.

Pakume omalt poolt välja mõned ideed ja soovitused, mis võiksid kingituse tegemisel inspiratsiooniks olla.

Kasulik kingitus noorele

Teismelise näonahk vajab head hoolt, et vistrikel poleks soodsat pinnast tekkimiseks. Võta Aroma-näopuhastusvesi ja Archangela kooriv tsitruseseep ning teismelise jaoks sobiv kingitus – mõnusalt looduslik näonaha hoolduskomplekt – ongi koos.

 

sportlastele kulub alati marjaks ära üks tõhus komplekt lihaste toetamiseks. „Enne trenni“ losjoon aitab lihased pingutuseks ette valmistada ja sooritusvõimet parandada. „Pärast trenni“ losjoon aga kiirendab lihaste taastumist ja vähendab piimhappest tingitud valulikkust. Koos moodustavad nad suurepärase kingituse ükskõik millist liiki liikumise harrastajale.

Rõõmustav kingipakk vanavanematele

Rõõmusta oma vanavanemad Kolotus(valu leevendava)õliga. See on välja töötatud vanemas eas inimesi silmas pidades, kellel ikka kipub siit-sealt mõni koht tunda andma. Näiteks ilmamuutusega seoses. Kui lisad juurde veel Cytoplani 50+ immuunsust toetava toidulisandi üle 50 aastastele, ongi väärtuslik jõulukink vanaemale või vanaisale olemas.

Tervislik jõulukingitus mehele

Meestele hea kingituse leidmine võib olla vahel paras väljakutse. Excalibur raseerimisvesi on saanud kiiresti nii mõnegi mehe lemmikuks, kes seda proovinud. Sellel on mehelikult karge lõhn, looduslikud koostisosad aga rahustavad ja värskendavad nahka ning edendavad väikeste nahavigastuste paranemist. Mehed ei ole sageli just kõige altimad erinevaid vitamiine ja mineraale tarbima, kuigi nende toiduvalik seda eeldaks. Kui nad ka muu suhtes skeptiliseks jäävad, siis magneesiumi vajalikkuses kahtlevad vaid vähesed. Magneesium on aga mineraal, millel organismis ülioluline roll, kuid millest meil kõigil tänapäeval erinevatel põhjustel puudu kipub jääma. Seega on magneesiumipurgi lisamine kingipakki alati kindla peale minek.

Luksuslik jõulukink naisele

Kui on soov midagi tõeliselt luksuslikku kinkida, siis Archangela kuninganna iluõli on õige valik. See on tõeline kauni näonaha eliksiir, millesse on koondatud terve pikk nimekiri erinevaid taimeõlisid, millest mõned on väga haruldased. Neile aga, kel nõrkus hurmava roosilõhna vastu, pole olemas ideaalsemat kingitust, kui Roosi õieõli koos Roosi hüdrosooliga. Neid iseloomustab puhas ja ehe roosiaroom, mis pärineb Rosa damascena ehk damaskuse roosi kroonlehtedest. Tasakaalustav näokreem koos Värskendava näoveega on samuti elegantne kingitus.

Head juuksehooldusvahendid on alati teretulnud. Mandliõli on hästi tuntud vahend juuste kasvu soodustamiseks. Sellele võid pakki lisada ka LehtoPeat turbamaski, mis on samuti tõhus vahend peanaha turgutamiseks. Kui panna lisaks veel Cytoplan Hair, Skin & Nails – multi-toitainete ja taimede kompleks, mis on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et säilitada naha, juuste ning küünte ilu ja tervist, ongi üks vahva jõulukink naisele jälle olemas. 

Kui su sõbrannal on parajasti pingeline ja stressirohke aeg, lase Jõuluvanal tuua talle pakike, milles on Stressilosjoon või Stress Free massaažiõli. Viimane on muide hea pista oma massöörile pihku, kui massaažist on plaanis saada üht korralikult keha lõõgastavat kogemust. Mõlemat toodet iseloomustab see, et nad aitavad kehal lõdvestuda, kuid muudavad meele samal ajal selgeks. Tulemuseks on parem keskendumis- ja tegutsemisvõime. Lisaks võid pakki panna ka Cytoplan Adrenal Supporti. See on toidulisand, mis sisaldab vitamiinide, mineraalide, vajalike toitainete ja taimeekstraktide balansseeritud segu, mis annab stressirohketel perioodidel head tuge neerupealsetele.

Kõigile unetutele tuleks aga lasta Jõuluvanal tuua Hea une losjoon koos Cytoplan Cyto-Night – uinumist soodustava toidulisandiga.

Need on vaid mõningad ideed. Võimalusi ühe väärt ja rõõmu valmistava kingipaki loomiseks on tunduvalt rohkem. Põhiline on hetkeks sooja südamega kingisaaja peale mõelda. Küll siis leiad üles selle miski, mida ta praegu vajab ja mille üle ta head meelt võiks tunda. Soovime sulle helget jõulukuud ja kui jõulueelne sigin-sagin liiga stressirohkeks kipub minema, on Stressilosjoon ka sulle abiks! 😊

Back To Top