skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Ökokosmeetika sari Ulla-Maijalt

Ulla Grace ökokosmeetikaUus sari – Ulla Grace

Meil on suurepärane uudis – nüüd on MiroModo e-poes saadaval Aromatica värske tootesarisari Ulla Grace.

Tegemist on tegelikult juba tuttavate toodetega, millest osad on turul olnud lühemat, teised aga juba päris pikka aega ja mõnedest on aja jooksul kujunenud tõelised hitid. Esimeseks muutuseks on toodete uus ja kaunim välimus, mida ehib maitsekas ja kaasaegne kujundus, rõõmus värvigamma ning uue kaubamärgi meeldejääv logo.

Sertifitseeritud ökokosmeetika

cosmosKõige tähtsamaks uuenduseks on aga see, et Ulla Grace kaubamärgi alla kuuluvad tooted liigituvad nüüd päris ametlikult ökokosmeetika ja loodustoodete hulka. See tähendab, et nad on läbinud põhjaliku kontrolli ning neile on omistatud Soil Associaton COSMOS Organic ja Natural (https://www.soilassociation.org/) mahe- ja loodustoote sertifikaadid.

Antud sertifikaate loetaks maailmas ühtedeks tugevaimateks. Nende saamiseks kehtivad ranged nõuded nii toodete koostisainetele kui ka tootmisruumidele, pakenditele ja puhastusinetele. Kogu tootmisahel peab olema jälgitav ja kontrollitav.

Ulla Grace tooted ise on oma põhiomadustelt ja toimeainetelt jäänud varasemaga võrreldes suuresti samaks. Sertifikaatide saamiseks tuli aga eeterlike õlide kandjateks olevate kreemide ja losjoonide varasemalt ECOCERT standardile põhinenud koostiseid muuta selliselt, et need hakkaksid vastama Soil Associationi nõuetele.

Toodetele, mille põhikoostisaineks on vesi, pole Soil Associationi COSMOS mahetoote sertifikaati võimalik taotleda. Põhjuseks asjaolu, et selleks peab vähemalt 95% toote koostisainetest kuuluma mahetooraine hulka. Vett aga ei ole lubatud sinna arvata, hoolimata asjaolust, et selle allikas peab olema Soil Associationi poolt heaks kiidetud. Sellest tulenevalt omavad need tooted, mis oma olemuselt on vesilahused, COSMOS Natural loodustoote sertifikaati.

Tooted kehale ja meelele

Ulla Grace sarja koonduvad mitmed populaarsed Aromatica tooted. Need on jaotatud nelja rühma. Wellness Care tooted pakuvad kiiret leevendust igapäevaelu ja argimuredega  seotud vaevustele – stress, unetus, lihaspinged, energiapuudus, läbipõlemine. Beauty-tooted on tõelised maiuspalad naturaalse kosmeetika fännidele.  Need toetavad naha loomulikku uuenemisprotsessi ega koorma organismi kahjulike naftapõhiste koostisainetega. Sport-tooted peaksid igal sportlasel või muidu kehaliselt aktiivsel inimesel alati käepärast olema. Need aitavad lihaseid liikumiseks ette valmistada, kiirendavad soorituse järgselt taastumist, leevendavad ülekoormusest tingitud lihaspingeid ja -krampe ning kiirendavad vigastustest paranemist. Pharma-toodetes sisalduvate eeterlike õlide keemilised komponendid omavad aktiivset füsioloogilist toimet. Neist saab abi mitmete hädade puhul, mis ravile sageli kapriisselt alluvad, näiteks psoriaas, fibromüalgia, rahutute jalgade sündroom või küüneseen.

Koos uue sarjaga on Aromatical valminud ka uus koduleht Ulla Grace kaubamärki kandvatele toodetele: http://www.ullagrace.fi/

TraumalosjoonMiroModo e-poes on Ulla Grace sarja tooted leitavad Uute toodete alt ja märgistatud Soil Association COSMOS märgistega.  Loodame peagi saada sarja kogu sortimendi oma valikusse. Seega hoidke ikka meie tegemistel pilk peal!

Back To Top