Skip to content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Looduskosmeetika - tark valik!

Kehasõbralik

Soovime, et inimesed eelistaksid looduskosmeetikat, mis on võimalikult vaba sünteetilistest lisaainetest. Kõike kahjulikku enda ümbert kaotada on tänapäeval paraku võimatu. Küll aga saab igaüks kontrollida, mida ta oma kehale ise pakub. Kohelge keha armastusega ja ta oskab näidata oma tänulikkust!

Kvaliteetne

Kvaliteet on nagu puslepall, kus iga tükk mängib olulist rolli. Toorainet tuleb hoolikalt valida. Valmistamine peab toimuma õigel viisil. Ja toode peab olema tõhus. Just siit saab meie tootevalik alguse. Iga inimene väärib vaid parimat!

Eetiline

Toode algab selle loojast. Seepärast valime tootjaid, kelle maailmapilt on meile äratuntav ja lähedane. Pakume vaid seda, mida ise usaldame ning mis on toodetud loodust ja elavat austades.

tervisetooted, loodustooted

Meie ettevõtmine sai alguse kehasõbraliku looduskosmeetika väärtustamisest ja huvist eeterlike õlide põneva maailma vastu. Pisitasa idanes idee tutvustada ning pakkuda teistelegi seda, millest ise lugu peame ja kasutame. Sedamööda, kuidas avastame uusi kehasõbralikke tooteid, täieneb ka meie valik.

Missioon

Soovime aidata inimestel saada teadlikumaks võimalustest ja omandada oskusi, millega ise oma vaimset ja füüsilist tervist ning heaolu suurendada. Lisaks looduskosmeetika ja tervisetoodete pakkumisele korraldame ka koolitusi, kus oma ala asjatundjatelt saavad õppida kõik, kel huvi aidata ennast või teisi.  Meid kannustab veendumus, et igaühel on võimalik haarata ohjad enda kätte ning parandada märkimisväärselt oma tervist ja enesetunnet. Selleks tuleb vaid langetada otsus ja astuda esimene samm juba täna!

Back To Top