skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Tule koolitusele

EESOLEVAD KOOLITUSED
Logo

AROOMITERAAPILISE LÕHNAÕLI TÖÖTUBA

Kui sind lummavad aroomid ja eeterlike õlide põnev maailm. Oled tajunud, kuidas lõhnad mõjutavad sinu enesetunnet. Soovid mõnusas seltskonnas midagi uut õppida ja kogeda.

Tule ja valmista endale Ulla-Maija Grace’i juhendamisel üks väekas lõhnaõli. Alustuseks annab Ulla-Maija ülevaate põhimõtetest, millest lõhnaõli kokkusegamisel lähtuda. Edasi teeme väikese sisekaemuse, et selgitada välja, milles vajaksid hetkel kõige rohkem tuge. Seejärel valid Ulla-Maija abiga endale välja sobivaimiad eeterlikud õlid. Neist valmistad õlisegu 10 ml roll-on pudelisse, mida on mugav kasutada vastavalt vajadusele. Töötoas saadud juhtnööride põhjal on sul alati võimalik lõhnaõli kodus ise uuesti kokku segada.

Eelmisel korral valmis hulganisti väga huvitavaid lõhnakombinatsioone. Ka Ulla-Maija ise oli tulemustest väga üllatunud ja ütles liigutatult, et tol õhtupoolikul lõid osalejad nii palju imehäid lõhnu, et tal tulid pisarad silma.

Logo

AROOMITERAAPILISE LÕHNAÕLI TÖÖTUBA

Meil on hea meel teatada, et Tasakaalukeskus on kutsunud meid  aroomiteraapilise lõhnaõli töötoaga ka Tartusse. Korralduse sujuvaks kulgemiseks palume kõigil Tartu töötoas osalejatel registreeruda Tasakaalukeskuse kontaktidel. Kohtumiseni Lõuna-Eestis!

 

TOIMUNUD KOOLITUSED
1.-2. aprill 2016, Triger- ehk päästikpunktide koolitus, Tallinn, Ulla-Maija Grace (Soome)

Trigerpunktid on olulised sõlmkohad, mille oskusliku manipulatsiooni kaudu on võimalik lihaseid kiiresti ja efektiivselt pingest vabastada. Antud koolitusel keskendume eelkõige õlavöötmepiirkonnas paiknevate trigerpunktide käsitsemisele. See on oluline oskus kõigile neile, kes puutuvad kokku stressist või lihaste ülekoormusest tingitud vaevustega. Vaimne stress ja sundasendid kimbutavad tänapäeval paljusid. Seetõttu on sagedased ka ülaselga, õlgu, käsi, kaela ja pead puudutavad probleemid, millest suur osa saab alguse just lihaspingetest. Trigerpunktide ülesleidmise ja mõjutamise abil saab massaaži oluliselt tõhustada ning vahel sellest piisabki, et lihast lõõgastada.

Koolitus on jätkuks UMG-õlavöötmemassaaži koolitusele, kuid osalema on oodatud ka tegevmassöörid ja aroomiterapeudid, kes soovivad omandada täiendavaid nippe oma igapäevatööks.

3.-4. oktoober 2015, UMG-õlavöötmemassaaži koolitus, Tallinn, Ulla-Maija Grace (Soome)
2. oktoober 2015, Aroomiteraapilise lõhna valmistamise töötuba, Tallinn, Ulla-Maija Grace (Soome)
13.-14. märts 2015, UMG-õlavöötmemassaaži koolitus, Tallinn, Ulla-Maija Grace (Soome)
Back To Top