skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Lihasvalu vaevab?

Kui lihasvalu piinab ja su lihased vajavad kiiret lõdvestamist, peaks sul Ulla Grace Krambilosjoon või Kramppimix õli alati käepärast olema. Pole vahet, kas põhjuseks on füüsilisest ülekoormusest tingitud lihaspinge. Või stressist tulenevad pinged ja lihasvalu kaelas ja ülaseljas. Või hoopis ootamatud öised lihaskrambid säärelihastes. Isegi spastilise köha korral pakuvad need tooted kiiret kergendust. Kes on kogenud seda piinavat tunnet, et mida rohkem köhid, seda hullemini ajab köhima, teavad, kui raske on sellest rattast välja pääseda. Krambilosjoon ja Kramppimix õli annavad aga tõepoolest kiiret leevendust igas sellises olukorras. Ja on seejuures veel täiesti looduslikud! Loe, mida räägivad oma kogemustest nende toodete kasutajad.

 

Ulla Grace Krambilosjoon teenib oma nime auga välja

Abikaasa oli meie peres esimene, kes proovis Ulla Grace Krambilosjooni. Tema järel testisin seda mina ja seejärel ka üks minu sõber. Ettevõtjana on mu abikaasal olnud väga stressirohke aeg ja selle tulemusena on tema lihased sageli väga pinges. Tavaliselt ei saada sellest aga aru enne, kui on juba liiga hilja, kas pole? Igatahes katsetasime Krambilosjooni peast jalatallani minu abikaasa peal ja tulemused olid uskumatud. Ta tundis toimet üle kogu keha vähem kui 20 minutiga. Krambilosjoon aitas sedavõrd  tugevalt, et veel järgmiselgi päeval mainis ta, kui lõdvestunult ta end tunneb!

Tänu sedavõrd heale tulemusele otsustasin ka ise Krambilosjooni proovida. Minu kael ja õlad on harilikult väga pinges ja lihased kivikõvad. Sageli on tulemuseks peavalud või isegi valu rinnus. Määrisin väikese koguse Krambilosjooni kaelale ja õlavöötmele. Sõna otseses mõttes tekkis tunne, justkui oleks raske koorem mu õlgadelt ära võetud. See on ainus viis, kuidas Krambilosjooni toimet kirjeldada. Tundsin kergust! Kuni sinnamaani ei olnud ma tegelikult isegi adunud, kui tõsine mu seisukord päriselt oli. Nüüd kasutan seda toodet kogu aeg.

Nagu kõigis teisteski Ulla Grace toodetes, on Krambilosjoonis kasutatud eeterlike õlide parandavat jõudu, mis annabki toodetele toime. Läbi aegade on inimesed kasutanud taimedest, sh nende õitest ja viljadest saadud õlisid, et parandada keha, hinge ja vaimu elukvaliteeti. Ulla Grace tooted sisaldavad täiuslikku kombinatsiooni eeterlikest õlidest, mida on omavahel segatud õigel viisil ja õiges koguses. Tänu sellele on neist võimalik saada maksimaalset kasu ning kogeda heaolu ja rahutunnet nii kehas kui meeles. Proovi sinagi Krambilosjooni. Peale valu pole sul ju midagi kaotada.

Odetta Lee-Simmons
Kasutajakogemus on avaldatud Ulla Grace blogis:

Kramppimix õli aitab sportlastel lihaste eest hoolitseda

Harrastan sportimist. Eesmärgiks on käia jõusaalis 4-5 korda nädalas. Mõnikord treenin viimase piirini. Keskendun peamiselt jõutreeningule, millega tegin algust juba 17-aastaselt.

Paraku tuleb tunnistada, et keskikka jõudes hakkavad lihased kiiremini väsima ja koos sellega väheneb ka lihasjõudlus. Taastumisele kulub samuti rohkem aega. Muidugi tean, et asjad tuleb hoida tasakaalus: 20% treeninguid ning 80% toitumist ja puhukust. Magneesium aitab taastumisele kaasa, samuti puhkepäevad, kuid lihaste eest hoolitsemine moodustab olulise osa treeningprogrammist. Fakt on aga see, et vanus seab treenimisele omad piirid. Eelkõige alaselg on olnud suurimaks väljakutseks. Nüüd on ka ülaselga hakanud pinged tekkima. Kuna paremas õlaliigeses esineb kõhrekahjustusi, saavad selja- ja käelihased suuremat koormust.

Tuleb tunnistada, et olen igasuguste ime-eliksiiride suhtes vägagi skeptiline. See on keskealise soome mehe puhul väga tüüpiline. Ma ei tarvita ka mingisuguseid ravimeid.

Mu sõbratar suutis mind lõpuks ümber veenda. Või õigemini sõna otseses mõttes ümber keerata ja masseeris mu selga Kramppimix õliga. Olin täiesti kindel, et kohe saan ta üle nalja viskama hakata. Oma hämmastuseks pidin aga hoopis tõdema, et lihased läksid soojaks ning valu ülaseljas ja isegi alaseljas kõigepealt vähenes kiiresti ning seejärel kadus üldse. See juhtus umbes 10 minuti jooksul. Toode tõepoolest toimib!

Nüüd olen korduvalt oma selja naise hoolde usaldanud. Lihaste vastupidavus on kasvanud, samuti minu treeningmotivatsioon. Soovitan Kramppimixi soojalt kõigile intensiivse treeningu harrastajatele.

Mikko Mäkelä
46-aastane, Tallinnast
Harrastab peamiselt: tänavasport (juba enne seda, kui see muutus trendiks), metsatreeningud (harrastanud terve elu), võimlemisrõngastega treenimine (lemmik) ja jõusaal (pea 30 aastat).

Kumba valida?

Nii Krambilosjoon kui Kramppimix õli sisaldavad samu toimeaineid samas kontsentratsioonis, mistõttu on nende mõju ühesugune. Krambilosjooni konsistents on aga kergem, tänu millele imendub see kiiremini. Seepärast sobib Krambilosjoon eriti hästi juhtudel, kus toodet on vaja kasutada näiteks väljaspool koduseid tingimusi ja tuleb kindlustada, et riided jääksid puhtaks. Kramppimix õli on aga väga hea sellistel puhkudel, kus soovitakse probleemseid lihaseid lisaks masseerida. Soovitame massaaži minnes Kramppimix õli kaasa võtta ja lasta massööril neid kohti, kus lihased on eriti pinges ja valulikud, ekstra selle õliga masseerida. Mõlemat toodet võib julgelt ka õhtuti kasutada, sest nende soojendav ja lõõgastav toime aitab ühtlasi meelel lõdvestuda ning soodustab seega uinumist.

Põhjalikumalt saad toodete kasutamise kohta lugeda siit:
Back To Top