Skip to content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Lihasmix – looduslik valuvaigisti

Esmaabivahend traumade korral

Lihasmix on üks nendest vahenditest, mis võiks igaks juhuks igaühel alati käepärast olla. Ta on universaalne abimees kõikjal, kus tegemist valu, põletiku, turse või koevigastustega. Lihasmix on tugevatoimeline ja mõeldud kasutamiseks paikselt sellele kohale, mis parajasti haiget teeb. Erinevat traumade korral, nagu muljumised, nihestused, venitused, lihaserebendid ja isegi kinnised luumurrud, sobib Lihasmix suurepäraselt esmaabiks, kuna toimib jahutavalt, rahustavalt ja leevendab valu. Ühtlasi alandab ta turset vigastatud piirkonnas. Vaid nendele aladele, kus on lahtiseid haavu või muid nahavigastusi, ei sobi Lihasmixi kanda.

Lihasmixi võib kasutada vastavalt vajadusele seni, kuni vigastatud koht on paranenud, kuna selles olevad eeterlikud õlid kiirendavad ka traumaga sageli kaasnevate põletikuliste protsesside taandumist ja edendavad kudede paranemist. Pikemaajalisel kasutamisel oleks hea siiski pidada iga 3-5 päeva järel mõnepäevaseid pause, kuna Lihasmix omab kergelt ergutavat toimet ja võib tänu sellele muuta tundlikuma inimese jaoks uinumise raskemaks.

Looduslik valuvaigisti

Traumadega kaasnev valu ei ole aga ainus, mille puhul Lihasmix aitab. Tegelikult sobib ta igasuguse valu korral. Kui näiteks lihaste ülepinge on juba sellises staadiumis, et põhjustab tugevamaid valuaistinguid kas siis pinges lihases endas või kiirgab valu tegelikust pingekohast hoopis kusagile mujale, on hea kasutada Lihasmixi koos Kramppimixiga põhimõttel: Kramppimixi sinna, kus lihas on pinges ja Lihasmixi sinna, kus valutab.

Lihasmix on tõhus looduslik valuvaigisti ka kõikvõimalike närvivalude korral. Seejuures on hea Lihasmixi kanda nahale kogu närvi ulatuses. Näiteks istmikunärvivalu korral peaks alustama valutava poole tuharast ja liikuma piki närvi kulgemisteed jalatalla alla välja.

Peavalude ja migreenihoogude korral tuleks Lihasmixi kanda kuklapiirkonda. Migreeni puhul on mõistlik teha seda kohe, kui esimesed viited migreenihoo tekkimisele ilmnevad. Lihasmixi abil on võimalik märkimisväärselt vähendada muude tarbitavate valuvaigistite hulka ja võrredes tabletiga mõjub ta tunduvalt kiiremini, vahel isegi juba mõne minuti jooksul.

Losjoon või õli?

Lihasmixi on olemas kahes versioonis – losjooni ja õlina. Eeterlike õlide ja toimeainete sisaldus on mõlemas ühesugune ning valik sõltub suuresti kasutaja eelistustest. Losjooni on mugavam kasutada, kui soovitakse kiiret imendumist ja valulik koht on hell ega taha eriti puudutamist. Ühtlasi on losjoonil jahutav efekt tugevam, mistõttu akuutsete traumade esmaabis võiks rohkem seda eelistada. Õli sobib hästi olukordades, kus tugev jahutus pole vajalik ja haige piirkond vajab pigem kerget masseerimist. Seda näiteks koevigastustest paranemise hilisemas staadiumis ja ka närvipõletike korral. Lihasmix õli võiks kindlasti kuuluda massööride arsenali ja leida kasutust paikselt nendel piirkondadel, kus klient parajasti põhjusel või teisel valu üle kurdab.

Hea uudisena anname teada, et oleme oma tootevalikusse uuesti saanud Lihasmix õli, mis sedakorda on suuremas pudelis – 100 ml.  Nüüd on mõlemad variandid jälle kenasti saadaval.

Back To Top