skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee

Tule koolitusele

Kui massaažikoolitus või aroomiteraapia õpe on see, mida otsid, oled õiges kohas.

Praktiline massaažikoolitus

Korraldame koolitusi ja töötubasid, mille eesmärgiks on anda osalejatele praktilisi oskuseid, mida nad saaksid kasutada kas oma lähedaste või tööalaselt klientide ja patsientide tervise ning heaolu edendamiseks. Iga massaažikoolitus kujutab endast tervikmoodulit. Koolituse käigus õpib osaleja selgeks ühe konkreetse massaaži- ja hooldustehnika. Lisaks õpib ta kasutama massaažide ja hoolduste terapeutilist toimet tõhustavaid massaažiõlisid. Selle kohta saab osaleja ka vastava tunnistuse.

Omandatavad massaaži- ja hooldustehnikad on suurepäraseks täienduseks  erapraksist pidavate massööride ja terapeutide arsenalile. Sama hästi sobivad need ka spaade ja ilusalongide ning füsioteraapiat pakkuvate tervishoiuasutuste teenusepakettidesse.

Tippkoolitaja Ulla-Maija Grace

Massaažikoolitusi korraldame koostöös ettevõttega Aromatica ning meie koolitajaks on pikaaegsete ja rikkalike kogemustega aroomiterapeut Ulla-Maija Grace Soomest. Tegemist on ühega oma valdkonna tippudest, kes koolitajana tegutsenud juba üle paari aastakümne ning on hästi tuntud ja tunnustatud ka Eesti aroomiteraapiahuviliste seas.  Loe pikemalt Ulla-Maija kohta siit.

MiroModo poolt lähiajal korraldatavate koolituste ja töötubade kohta leiad infot altpoolt. Aromatica koolitusinfo asub siin (vaata nupukese “Koolitused” alt) ja ettevõtte kodulehel.

EESOLEVAD KOOLITUSED
ulla_grace-logo2

VIKERKAAREÕLIDE TÖÖTUBA

Vikerkaare- ehk tšakraõlide kasutusvõimalustest tuleb rääkima Ulla-Maija Grace. Töötoas tutvustame, mis on Vikerkaareõlid, kuidas need toimivad ja kuidas neid kasutada. Samuti teeme läbi lihtsaid praktikaid, mis aitavad iseennast paremini mõista ja oma vajadustest lähtuvalt õiget õli valida.

See töötuba on heaks võimaluseks korraks igapäevasest saginast välja astuda ja sukelduda eeterlike õlide mõnusasse maailma.

Loe Vikerkaareõlidest pikemalt siit.

 

JALKASPA JALAMASSAAZI KOOLITUS

Jalad on oluline osa meie kehast. Paraku kipume sageli neid iseenesest mõistetavatena võtma ja pöörame jalgadele suuremat tähelepanu alles siis, kui nad meile liikumisel vaeva hakkavad valmistama. Selleks, et jalad hoiaksid alal meie liikumisvabadust, tuleb nende eest regulaarselt head hoolt kanda.

Kes meist ei oleks tundnud, kuidas pika tööpäeva lõpus jalad lausa janunevad puudutuse järele. Jalamassaaž on väga mõnus ja lõõgastav kogemus mitte ainult jalgadele, vaid kogu kehale ja meelele. Paraneb vere- ja lümfiringe ning ainevahetus. Jalad muutuvad kergeks ja päevane väsimus kaob. Kuna jalad on tihedalt seotud terve organismiga, stimuleerib jalamassaaž kogu keha energiaringlust ja kõigi elundite tööd. Kui lisame jalamassaažile veel eeterlike õlide toime, saame sellest väga tõhusa meetodi keha toetamiseks.

JalkaSpa jalamassaaži koolitusel omandad Ulla-Maija jalamassaaži tehnika ning õpid kasutama erinevaid massaažiõlisid kliendi vajadustest lähtuvalt. Samuti õpid klienti juhendama, kuidas end sagedamini esinevate jalaprobleemide korral ise paremini aidata. Koolituse tulemusena omandad oskuse, tänu millele lisandub sulle kindlasti hulgaliselt rahulolevaid kliente või saad pereliikmete tervist edendada ja neile rõõmu valmistada.

Koolituse sisu

 • Jalgade tervise olulisus
 • Tursete ja valude põhjused ning ravi
 • Kliendi eneseabi juhendamine
 • Jalgade liikuvust parandav massaažitehnika
 • Mähise tegemine jalgadele
 •  Massaažiõlide ja hooldustoodete kasutamine

Jalamassaaži koolitus kestab 1,5 intensiivset päeva. Koolituse alguses võetakse läbi teoreetiline osa, millele järgneb Aromatica-Wellness JalkaSpa hooldustehnikate praktiline harjutamine paaridena.

Jalamassaaži koolitus – kellele?

Jalamassaaži koolitus on mõeldud eelkõige tervise- ja iluvaldkonna spetsialistidele, aroomiterapeutidele või ala õpilastele, kes soovivad  oma klientidele pakkuda terviklikku jalahooldust.

Jalamassaaži koolitus – miks?

Jalamassaaži koolitus on osa Aromatica Wellness-terapeudi õppeprogrammist.

Koolituse läbimine võimaldab sul oma ametialases töös:

 • pakkuda kliendile tõhusatoimelist hooldust
 • eristuda konkurentidest erilise hooldusteenuse pakkumise poolest
 • suurendada oma ametialaseid oskuseid ja töömotivatsiooni
 • suurendada oma konkurentsivõimet
 • teenida tulu läbi lisamüügi

NB! Neile, kes osalevad nii Vikerkaareõlide töötoas kui JalkaSpa jalamassaaži koolitusel, on osalustasu kokku 250 EUR.

Üritustel osalejatele kehtib kõikidele toodetele ühekordne soodustus 15-20%.

1.04.2017

kell 14.00-19.00

2.04.2017

kell 9.00-18.30

508 7974

240 EUR

TOIMUNUD KOOLITUSED
1.-2. aprill 2016, Triger- ehk päästikpunktide koolitus, Tallinn, Ulla-Maija Grace (Soome)

Trigerpunktid on olulised sõlmkohad, mille oskusliku manipulatsiooni kaudu on võimalik lihaseid kiiresti ja efektiivselt pingest vabastada. Antud koolitusel keskendume eelkõige õlavöötmepiirkonnas paiknevate trigerpunktide käsitsemisele. See on oluline oskus kõigile neile, kes puutuvad kokku stressist või lihaste ülekoormusest tingitud vaevustega. Vaimne stress ja sundasendid kimbutavad tänapäeval paljusid. Seetõttu on sagedased ka ülaselga, õlgu, käsi, kaela ja pead puudutavad probleemid, millest suur osa saab alguse just lihaspingetest. Trigerpunktide ülesleidmise ja mõjutamise abil saab massaaži oluliselt tõhustada ning vahel sellest piisabki, et lihast lõõgastada.

Koolitus on jätkuks UMG-õlavöötmemassaaži koolitusele, kuid osalema on oodatud ka tegevmassöörid ja aroomiterapeudid, kes soovivad omandada täiendavaid nippe oma igapäevatööks.

3.-4. oktoober 2015, UMG-õlavöötmemassaaži koolitus, Tallinn, Ulla-Maija Grace (Soome)
2. oktoober 2015, Aroomiteraapilise lõhna valmistamise töötuba, Tallinn, Ulla-Maija Grace (Soome)
13.-14. märts 2015, UMG-õlavöötmemassaaži koolitus, Tallinn, Ulla-Maija Grace (Soome)
Back To Top