skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee
Tervist ja head enesetunnet naisele üle 20 aasta
AROMATICA-WELLNESS TOOTED

SPETSIAALSED TOOTED

Reuma, fibromüalgia ja atoopa teevad muret väga paljudele inimestele. Sellest tulenevalt on Aromatica välja töötanud spetsiaalsed täppistooted, mis on suunatud just nende terviseprobleemidega kaasnevate hädade leevendamisele.

Reuma, fibromüalgia, kroonilised valud

Fibromix on mõeldud reuma ja fibromüalgiaga kaasnevate vaevuste leevendamiseks. Lisaks valuvaigistavale toimele mõjub Fibromix tujutõstvalt ning rahustab meelt ja soodustab uinumist. Meeleolu langus ja uinumisraskused on fibromüalgia ja reuma puhul sageli esinevateks probleemideks ning suurendavad omakorda valuaistingu kogemist. Kolotus sobib kasutamiseks igasuguste valude korral. Vaigistab pikka aega kestnud, kroonilisi valusid ja tuikamisi, mis sageli esinevad just vanematel inimestel. Samuti liigeste ja lihaste reumaatilisi ning ülepingest tingitud valusid. Kolotus-tooted mõjuvad hästi ka menstruatsioonivalude puhul. Lisaks rahustavad need valudest kurnatud meelt, mis krooniliste valude all kannatajate puhul on sagedane probleem.

Atoopiline nahk, psoriaas, kuiv ekseem

Atopicamix-astepajuõli pakub suurepärast abi atoopilise naha, kuivade ekseemide ja psoriaasi korral. Rahustab ja toidab nahka muutes kuiva ja kõõmava naha pehmeks ning kaitstes seda kuivamise eest. Leevendab ka naha ärritust ja sügelust.

Madal libiido

Armuõli on välja töötatud spetsiaalselt paarisuhet silmas pidades ja sobib kasutamiseks partneriga kahekesi koos olemise hetkedeks. See sensuaalne õli tõstab enesekindlust, suurendab libiidot ja veetlust ning virgutab keha. Ühtlasi lõdvestab Armuõli päeva jooksul kogunenud pingetest ja võimaldab tuua oma tähelepanu käesolevasse hetke. Seetõttu sobib õli väga hästi neile, kelle suguiha on alanenud seoses stressi, ülepinge või madala enesehinnangu tõttu.

Back To Top