skip to Main Content
+372 518 8442 info@miromodo.ee
Tervist ja head enesetunnet naisele üle 20 aasta
AROMATICA-WELLNESS TOOTED

EETERLIKUD ÕLID

Eeterlike õlide kvaliteedile pöörab Aromatica äärmiselt suurt tähelepanu. Valikusse võetakse vaid parimaid turul saadaval olevaid õlisid usaldusväärsetelt tootjatelt. Nii Aromatoca toodetes kasutatavad kui puhtal kujul müüdavad eeterlikud õlid pärinevad kontrollitud mahepõllumajandusest ning on saadud looduslähedaselt ja järelevalve all kasvatatud taimedest või suisa metsikust loodusest. Tegemist on looduslike kõrge kvaliteediga 100% ehtsate ja vesidestillatsiooni või pressimise teel toodetud eeterlike õlidega. Igale uuele õlipartiile viiakse läbi laboratoorsed testid, et selgitada välja nende keemiline koostis vajalike toimeainete osas. See aitab Aromatical tagada, et kõik tema tooted on efektiivsed ja avaldavad kasutajale lubatud toimet.

Eeterliku õli kogus pudelis 5 ml (väärtuslikeimatel 1-3 ml). Tilgutiava suurus: sõltuvalt eeterliku õli konsistentsist saab 1 ml õlist keskmiselt 20 tilka.

Eeterlike õlide kasutamine

Eeterlikud õlid sobivad kasutamiseks lahjendatud kujul nahale või aroomina. Peab aga meeles pidama, et eeterlike õlide puhul on tegemist tugevate kontsentraatidega, mille doseerimisse tuleb suhtuda ettevaatusega. Mõju saavutamiseks piisab tegelikult väga väikestest õlikogustest. Kindlasti tuleks eeterlike õlide kasutamisel arvesse võtta erinevaid vastunäidustusi – näiteks allergilisust mõne taime või eeterliku õli komponendi vastu või hoopis mõnede õlide toimel naha UV-kiirgusele tundlikumaks muutumist, kui on plaanis randa päevitama minna. Kuna eeterlikud õlid aktiveerivad suuremal või vähemal määral maksafunktsioone, on oluline nendega kokkupuutel tarbida alati piisavas koguses puhast vett. See aitab organismil jääkainetest kiiremini ja kergemini vabaneda.

Aegumistähtaja ületanud eeterlikele õlidele on mõistlikum leida mõni muu praktiline väljund – neid võib muuhulgas tarvitada näiteks põrandapesuvee või kuivkäimla lõhnastamiseks. Igal juhul tuleks vältida nende kokkupuudet nahaga või kasutamist inhalatsiooniks. Kõige lühema aegumistähtajaga on erinevad tsiruselistest valmistatud eeterlikud õlid. Eeterlike õlide ja neid sisaldavate toodete ennetähtaegse riknemise vältimiseks on soovitatav kaitsta neid otsese päikesevalguse ja soojuse eest, kuna viimased põhjustavad muutuseid eeterlike õlide keemilises koostises.

Back To Top