Skip to content
+372 518 8442 info@miromodo.ee
eeterlikud õlid, Aromatica-Wellness, aroomiteraapia, aroomiõlid, massaažiõlid, kehahooldus

Ettevõttest

Aroomiteraapia üks lipulaevu Soomes – Aromatica Oy – alustas oma tegevust 1994. a ja on oma toodanguga turul olnud juba üle 20 aasta. Nii salongidele kui koduseks kasutuseks mõeldud kehahooldustoodete väljatöötamise ja tootmise kõrval viib ettevõte aktiivselt läbi ka aroomiteraapia koolitusi tervishoiu- ja iluvaldkonna spetsialistidele.

Unikaalsete kehahooldustoodete ja -tehnikate loojaks on pikaaegse kogemusega ja rahvusvaheliselt tunnustatud aroomiterapeut Ulla-Maija Grace. Aroomiteraapia valdkonna tipuna on ta lisaks ka suure missioonitundega ning ääretult soe ja hooliv inimene. Ettevõtte 20-aastase juubeli tervituses lausub Ulla-Maija järgmist:

Tänan kõiki neid suurepäraseid, huvitunud ja innustunud naisi, keda olen selle 20-aastase perioodi jooksul kohanud. Olen tänulik iga rõõmupisara ja õnnestumise eest, mida olen kogenud üheskoos teraapiakoolituste lõpetajatega. Tänan ka õppeasutusi ning sealseid õpetajaid, kes on oma õpilasi inspireerinud ja viinud minu tööd oma tegevusega edasi. Tervisekeskuste soovid ja ajaga muutuvad vajadused on olnud mulle teeviidaks uute toodete ja koolituste väljatöötamisel. Tänan mulle antud usalduse eest.

Kõik te olete lisanud omapoolse panuse teadlikkuse kasvamisele ning teinud tööd naise ja tema lähedaste hea enesetunde ja tervise edendamiseks.

Väljakutseid jagub nii täna kui ka tulevikus. Nende eesmärgiks on aga õppimine ja kasvamine. Jätkakem siis seda.

Oleme valinud Aromatica oma koostööpartneriks tänu sügavatele teadmistele aroomiteraapias, terviklikule lähenemisele inimese heaolu edendamisel ja pühendumusele, mis ühenduvad nii Aromatica toodetes kui UMG-hooldusmeetodites.

eeterlikud õlid, Aromatica-Wellness, UMG, Ulla-Maija Grace, aroomiteraapia, aroomiõlid, öko eeterlikud õlid

Aromatica kvaliteedinõuded

Aromatica toodete toime põhineb hoolikalt valitud eeterlike õlide kombinatsioonil, mis  mõjutab naha ja organismi toiminguid ning läbi haistmismeele ka meeleolu.

Eeterlikud õlid on 100 % loodustooted. Neid saadakse taimede lõhnavatest osadest kas vesidestillatsiooni või külmpressimise teel. Eeterlike õlide sisaldus taimedes on tavaliselt väga väike, reeglina 1-2 %. Rikkalikult lõhnava roosi kogumassist moodustavad eeterlikud õlid aga ainult 0,02 %.

Aromatica kõrgekvaliteedilised eeterlikud õlid kindlustavad Aromatica-Wellness kehahooldus- ja eneseabitoodete toimivuse. Õlide ja tooraine hankimisel pöörab Aromatica suurt tähelepanu:

taimeliikidele
taimede loomulikele kasvu- ja kasvatustingimustele
kasvatusmeetoditele
õlide tootmisele ja destilleerimisele
valmis õlide keemilisele koostisele
„parim enne“ tähtaegadele

Aromatica eeterlikud ja taimsed baasõlid, mida kasutatakse toodete valmistamiseks või müüakse naturaalsel kujul, pärinevad sertifitseeritud mahepõllumajandusest. Losjoonide ja kreemide aluspõhjad vastavad Ecocert ja Soil Association Organic/Natural kvaliteedinõuetele.

Aromatica jälgib oma toodete kvaliteeti. Pidev toodete ja tootmisprotsesside kontrollimine ning järelvalve kasutatava tooraine üle kindlustab toodetele ühtlaselt kõrge kvaliteedi ja toimivuse.

Aromatica tooteid ei ole testitud loomadel. Nende valmistamisel on kasutatud vaid GMO-vaba toorainet.

Ulla-Maija Grace, UMG, Aromatica, Aromatica-Wellness, aroomiteraapia, eeterlikud õlid, aroomiõlid, aroomimassaaž, näohooldus

Ulla-Maija Grace

Ulla-Maija Grace on Aromatica loomingu allikas ja süda. Ta kannab hoolt nii ettevõtte tootearenduse kui koolituste eest.

1990ndate alguses tõi Ulla-Maija aroomiteraapia põhjamaadesse. Tänaseks on ta koolitanud sadu aroomiterapeute nii Soomes kui mujal, viinud läbi üle 10 000 aroomiteraapia seansi ja kirjutanud mitmeid valdkonnaalaseid teoseid. Praegusel hetkel tegutseb Ulla-Maija Aromatica juhataja ja koolitajana ning peab loenguid prestiižsetel konverentsidel üle maailma.

Ulla-Maija aroomiterapeudikarjäär algas üle 20 aasta tagasi Inglismaal, kus ta tegutses nii aroomiterapeudi kui oma koolituskeskuse juhatajana. Ta töötas välja ainulaadse UMG-aroomiterapeudi diplomikoolituse, mis ühendab omavahel inglise klassikalist ja prantsuse meditsiinilist aroomiteraapiat. Ulla-Maija on ise välja töötanud ka kõik oma koolitustes kasutatavad massaažitehnikad. IFA (International Federation of Aromatherapists’) õpetajate registrisse kuulub Ulla-Maija aastast 1991 ja jaapani Yamano Beauty & Wellness’i õpetaja on ta olnud aastast 2000. Lisaks õpetajatööle on Ulla-Maija loonud ka kõik Aromatica kehahooldustooted, mille retseptid põhinevad tema kõrgetasemelistel teadmistel ja laialdasel kogemuselaroomiteraapias ning holistilise keha ja vaimu sünergia põhimõtete rakendamisel.

Ulla-Maija peab oluliseks inimeste väärtustamist. Ta rõhutab ka, et igaüks saab ja peab ise võtma vastutuse enda ning oma heaolu eest. Sellest põhimõttest on kantud nii tema tooted kui koolitused.

Pikemalt saad Ulla-Maija Grace’i kohta lugeda siit.

Ulla-Maija Grace’i CV.

UMG-Wellness-hooldused

UMG-Wellness-hooldused

UMG-Wellness-hooldused sobivad salongides ja spaades professionaalset teenust pakkuvale personalile (massöörid, kosmeetikud jt) klientide heaolu suurendavateks töövahenditeks. Koolitustel võivad osaleda kõik, kel huvi aroomiteraapia, heaolu-, tervishoiu- ja iluvaldkonna vastu. Omandatud tehnikad annavad oskused nii professionaalseks teenuste pakkumiseks kui lihtsalt lähedastele hea enesetunde loomiseks.

Koolituste teooriaosas õpitakse tundma hooldusvahendite toimeid. Praktilises osas töötatakse paarikaupa ja omandatakse vajalikud tehnikad läbi hoolduste tegemise ja saamise. Iga koolituse oluliseks osaks on ka see, kuidas juhendada klienti enda eest ise paremini hoolt kandma.

Koolituse lõpus väljastatakse tunnistus koolitusel osalemise kohta.

Kogukehamassaaž (3 päeva)
Kogu keha haarav massaaž, kus lisaefekti annab kliendi vajadustest lähtuvalt valitud massaažiõli.

UMG-StressiNiskahieronta® (“stressikukla”-massaaž, 2 päeva), UMG-õlavöötmemassaaž (istuvas asendis, 2 päeva)
Tõhusad vahendid õlavöötmepiirkonna lihaspingete lõõgastamiseks.

UMG-JalkaSpa jalahooldus (1 päev)
Parandab jalalaba liikuvust, elavdab vereringet ja sõltuvalt kasutatavast hooldusvahendist alandab turset, värskendab, leevendab valu vms.  Hoolduse juurde kuuluvad spetsiaalsed hooldusvahendid nii jalavanniks ja massaažiks kui vajadusel ka jalaseene tõrjumiseks.

Pinguldav UMG-tselluliidimassaaž (1 päev)
Eemaldab tõhusalt tselluliiti ja sentimeetreid. Sisaldab ka kliendi nõustamist koduseks tselluliidieemalduseks hoolduste vahelisel ajal.

UMG-Hot Stone / kuuma kivi massaaž (1 päev)
Eriti lõdvestav ja stressi leevendav massaaž, mis lõõgastab efektiivselt kehas olevaid pingeid ja leevendab valu. Elavdab ka ainevahetust ja lümfiringet. Topeltefekt saavutatakse massaaži, soojade kivide ja tõhusate hooldustoodete koosmõjul.

Näolümfimassaž (1 päev)
Alandab turseid ja muudab näonaha säravaks. Hoolduse juurde kuuluvad hooldustooted nii näomassaažiks, -maskiks, puhastamiseks kui viimistlemiseks.

Aroma-turbahooldus
Koolitusel õpetatakse, kuidas kasutada turbamaski kehale ja näole erinevate hoolduste raames (nt tselluliidihoolduses või JalkaSpa-jalahoolduses), selleks et pakkuda kliendile veelgi suuremat elamust ja naudingut.

Roosihooldus (1 päev)
Hoolduses kasutatakse nii keha, nägu kui ka meelt hellitavaid tooteid, mis sisaldavad ehedat roosi eeterlikku õli.

Lady Grace Body Silk kehahooldus (1 päev)
Eksklusiivne, hellitav ja lõdvestav hooldus, mis vastab kaasaegse naise vajadustele. Sobib näiteks stressi ja unehäirete leevendamiseks, energiataseme suurendamiseks, hormonaalsüsteemi tasakaalustamiseks jne. 75 minuti pikkuse hoolduse käigus käiakse läbi kogu keha peast varvasteni. Kliendi vajadustest lähtuvalt valitakse sobiv massaažiõli.

Lady Grace Timeless Beauty näohooldus (1päev)
Efektiivne hooldus näo ja kaela piirkonnale. Pühib näolt väsimuse ja koormuse märgid ning taastab naha sära ja sametise pehmuse. Vabastab meele argipäeva pingetest ja tõstab tuju.

UMG-Wellness-teraapia

UMG-WELLNESS THERAPIST™

UMG-WELLNESS THERAPIST™ (UMG-Wellness-terapeudi) koolitus pakub uudset lähenemist ning meetodeid ilu- ja tervishoiuvaldkonnas töötajatele. Koolitusprogramm on välja töötatud kaasaegse kliendi vajadustest lähtuvalt ning annab praktilised ja teoreetilised oskused wellness-hoolduste läbiviimiseks spaades, tervisekeskustes, ilusalongides või iseseisva wellness-terapeudina töötades.

Koolitus sobib kõigile, kes on huvitatud heaoluspetsialistina tegutsemisest. Koolituse kogupikkus sõltub sellest, millised on osaleja eelnevad tervishoiualased alusteadmised. Need, kes meditsiiniõpinguid läbinud ei ole, peavad lisaks osalema anatoomiat, füsioloogiat ja levinumaid tervisehäireid käsitleval ning IFA (International Federation of Aromatherapists) õppekavale vastaval kursusel.

Koolituse käigus õpib osaleja selgeks UMG-meetodite kasutamise. Need on välja töötatud eesmärgiga võimaldada igal kliendil kogeda, et tema eest kannab hoolt oma ala asjatundja. Meetodeid on järele proovitud ja ulatuslikult testitud erinevates spaades, tervisekeskustes ja ilusalongides üle Soome.

UMG-meetodid seisnevad lõpuni viimistletud hooldustes, milles on ühendatud tõhus ja eesmärgipärane massaaž ning spetsiaalsed hooldustooted. Hooldustoodetele annavad toime naturaalsete eeterlike õlide unikaalsed kombinatsioonid. Kliendi personaalne nõustamine ja juhendamine, kuidas enese eest ise Aromatica hooldustoodete abil paremini hoolt kanda, kuulub samuti lahutamatu osana hoolduste juurde.

Koolituse moodulid:

1. Kehamassaaž
2. Wellness-terapeudi töö teoreetilised ja praktilised alused
3. Näolümfihooldus
5. Tselluliidimassaaž ja turbahooldus
6. Jalaspaa ja jalavannihooldus
7. Alternatiivsed ravitsemismeetodid. Praktilised lõdvestustehnikad
8. Fütoteraapia
9. Toit elujõu allikana
10. Hoolduste aruandlused ja kirjalikud tööd
11. Praktiline eksam ja lõputöö

Anatoomia, füsioloogia, tervisehäired ja haigused
(varasemalt omandatud tunnistusi võetakse arvesse)
Hügieen
Esmaabi

Koolituse eduka lõpetamise korral väljastatakse osalejale UMG-Wellness-terapeudi tunnistus.

UMG-Aroomiteraapia

UMG-Aroomiteraapia diplomiõpe

UMG-Aroomiteraapia diplomiõpe on registreeritud IFA-s (International Federation of Aromatherapists) nr 07/11/199 ja valmistab ette professionaalseid aroomiterapeute. Koolitusel osalemine eeldab UMG-Wellness-terapeudi koolituse läbimist.

Tegemist on ulatusliku ja mitmekülgse aroomiteraapia koolitusprogrammiga, mis annab nii teoreetilised teadmised kui praktilised oskused aroomiterapeudina tegutsemiseks. Eeterlike õlide terapeutiline kasutamine eeldab põhjalikke teadmisi õlide keemilise koostise, koostisosade omaduste ja õlide toime kohta.

Koolituse läbimine annab õiguse aroomiterapeudina töötamiseks ja eeterlike õlide kasutamiseks.

IFA Diploma in Professional Essential Oils Therapy koolitus

IFA (International Federation of Aromatherapists) Diploma in Professional Essential Oils Therapy (PEOT) koolitus on aroomiteraapia spetsialistidele suunatud rahvusvaheliselt tunnustatud programm. Sellel võivad osaleda näiteks meditsiinitöötajad, haiglaõed, füsioterapeudid, kosmeetikud, UMG-wellness-terapeudid ja UMG-aroomiterapeudid.

Eeterlike õlide kasutamine toimeainena ning erinevate hooldus-, heaolu- ja ilutoodete koostisosana eeldab professionaalseid teadmisi nii nende kasutajatelt, koolitajatelt kui tootearendajatelt. PEOT koolituse läbimine annab õiguse töötada eeterlike õlidega mistahes ametialal.

Koolitus ei sisalda massaaži õpetamist.

Koolitusgalerii 2

Ulla-Maija Grace’i väljaarendatud wellness- ja iluhooldustes kombineeruvad omavahel unikaalsed UMG-tehnikad ja  spetsiaalsed hooldustooted. Nende  eesmärgiks on suurendada kliendi heaolu. Seetõttu on nad pälvinud suure usalduse ning neid pakuvad erinevad spaad ja salongid üle kogu Soome.

Wellnessi mõiste hõlmab nii head enesetunnet ja heaolu kui enese eest hoolitsemist ja oma vajaduste mõistmist. Hea enesetunne saab alguse keha ja meele harmooniast. Just see on Aromatica wellness-hoolduste eesmärgiks. Lihaseid leebelt töötlevad massaaživõtted koos spetsiaalsete massaažiõlidega lõõgastavad pingeid ja aktiveerivad ainevahetust. Hellitust saavad nii keha kui meel.

Aromatica iluhooldustes kasutatavad meetodid ja tooted loovad nii välimist kui sisemist sära. Hooldusvahendite elegantsed lõhnad rõõmustavad meelt ja tundeid.

Omanda UMG-hooldustehnikad ja õpi soovi korral edasi rahvusvahelise tunnustatusega professionaalseks aroomiterapeudiks. Nii täiendad oma  ametialaseid oskuseid, lisad arsenali praktilisi töövahendeid, suurendad motivatsiooni tegutseda ning avastad uusi vaatenurki ja lahendusi esilekerkivatele probleemidele. Koolitused annavad suurepärase ettevalmistuse töötamiseks spaades ja salongides või eraettevõtjana.

NB! Kui oled huvitatud mõne hooldustehnika õppimisest, anna meile sellest teada (kirjuta või helista). Piisava hulga huviliste korral saame vastava koolituse ka Eestis korraldada.

MiroModo poolt korraldatavate koolituste kohta saad infot siit.

Back To Top